Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog még sírva kelni?

Meddig fog még sírva kelni?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, és szinte még mindig sírva kel. Kinövi ezt valamikor, vagy sokáig marad ez így? Nálatok volt olyan, hogy valamikortól már gügyögve, beszélgetve ébredt? Nálam ez 10 ből esetleg 1szer fordul elő.
2011. nov. 10. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
3 honaposan nagyon ritka volt, hogy nem sirt, de mindig csak addig, amig fel nem vettem. Olyan 8 honapos korul lehetett, amikor tobbszor elofordult, hogy felebredt es jatszott a kisagyban 10-15 percig, mielott jelzett volna nekem (hallgatoztam a babafigyelon :)). Most 14 honapos, felebred es vigyorogva rangatja a kisagy racsat :D
2011. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiam most 13 hónapos, de mikor felébred, mindig sír. De csak addig, amíg "magához nem tér", utána rögtön beszélget és mosolyog.
2011. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 14 hónapos fiam is még van amikor sírva ébred, bár már többször nyugisan. Olyankor tekereg a kiságyban vagy játszik egy kicsit.
2011. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!