Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok. Mitől...

35 hetes terhes vagyok. Mitől lehet, hogy amikor az elöbb fel akartam kelni az ágyból úgy begörcsölt a hasam alja bal oldalon (miután ki akartam nyújtani a lábamat), hogy majdnem sírva fakadtam?

Figyelt kérdés
Nem vérzem, nem görcsölök, a fájdalom is gyorsan elmúlt és a babóca is mozog rendesen.
2009. dec. 30. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendszeresen szokott,ha hirtelen kelek fel.Elmúlik pár másodperc múlva.Szerintem nincs baj,főleg ha már nem fáj:-)
2009. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ.Azért remélem ez nem fog rendszeresen előfordulni...

Amúgy te hány hetes vagy?

2009. dec. 30. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem kb egy hete kezdödött ahogy felébredek és átakarok fordulni h kibirjak kászálodni az ágyból akkor van h begörcsölök nekem is pár perc és elmúlik.nekem azt mondták h éjszaka ellazulnak a szalagok és a baba súlyától is lehet.napközben sosincs ezert nem is tudom h ez lehet e mondani joslónak van sem?32 h kismama
2009. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, de a 24. HÉTEN KEZDŐDŐTT. szedtem magnéziumot, attól nem görcsöltem, viszont csak a 36. hétig szabad szedni. azóta nem szedem, de nem is görcsölök. 37 hetes km
2009. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok,én még csak 20 hetes vagyok,viszont nekem pár hete tart ez.Rákérdeztem az orvosomtól ő azt mondta nincs ezzel gond csak kellemetlen.Nekem akkor jön elő,ha hirtelen fordulok,vagy pl fekve nevetek.
2009. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!