Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan fontos, hogy...

6 hónaposan fontos, hogy megduplázza a születési súlyát? Ha nem fogja, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor majd megduplázza 7 vagy 8 hónaposan mint nekem mindkét lányom. :) Nekem babaként mindkét lányom hosszú, vékony volt, viszont hamar és nagyon sokat mozogtak.


Ha jókedvű, mozgékony és láthatóan (szerinted és az orvos szerint) semmi baja, akkor nem kell aggódnod.

2011. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Majd később duplázza. A lényeg, hogy jól fejlődjön.
2011. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körülöttünk mindegyik gyermek 4-5 hónaposan már duplázott.

Mi jelenleg 4 hónapot töltjük és 5,56 a súlya a lányomnak.

3050 g született.

Most mit tudék csinálni, hogy 'lassuljon' ?! Semmit, ráadásul nem is 'kövér'. Ha neki ez jó .. felőlem! Én nem szólok bele.


Nincs azzal gond, hogy ki hogy fejlődik. Ők tudják, mi jó nekik!!! :))))

2011. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Majd megduplázza később.A nagy babák sem szokták megduplázni.Kisfiam csak 8 hósan duplázott,szerencsére,hiszen Ő 4430gr született.
2011. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi történik? Semmi:)

Az én fiam 3650 grammal született, 8 hósan duplázott, most 17 hós és csak 9200 gramm, örökmozgó és keveset eszik.

2011. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4490 g volt szuletésekor. Ha megduplázta volna 6 hosra, akkor már majdnem egy 1 éves gyerek sulyának felelt volna meg. Most 10 hos és olyan 10 kg korul van.
2011. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmi baj nem lesz, az enyém épp hogy betöltötte a 6. hónapot és akkor duplázott. Azóta iszonyat keveseket hízik, de ez van, ilyen alkat és genetika.

Egy tudományos műsorban (angol volt) azt láttam, hogy a babáknak 8. hónapra kell megduplázniuk a súlyukat. Babás műsör volt.

2011. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!