Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fájhat belül császáros...

Miért fájhat belül császáros hegem?

Figyelt kérdés
Mindig akkor érzek fájdalmat, ha ülésből felállok, 7 hónapja szültem, kb 2 hete fáj belül. Miért lehet?
2011. nov. 10. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Megjött már?

Ha még nem, akkor ez jelezheti, hogy meg fog jönni.

Ha pedig már megjött, akkor okozhatja front is a fájdalmat, vagy esetleg megemelted magad.

Mindez még nem probléma.


Viszont, ha nem múlik el, sokszor érzed és nem csak kellemetlen, hanem ténylegesen fáj is, akkor inkább menj el egy orvoshoz!

2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fáj (nem csak feszül és kellemetlen), szerintem menj el orvoshoz.
2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 hónapja császároztak, és frontoknál még mindig fáj pár napig, de nagyon!

Meg amúgy is, legalább a 4.hónapig folyamatosan fájt.:(

Bár az furcsa, hogy Neked most kezdett el fájni!szerintem is nézesd meg!

2011. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 hónapja szültem, a sebem belül is, kívül is fáj időnként, pedig kívül már alig látszik, de érzékeny az a terület. Ha frontt jön, ha fizikailag túlhajtom magam, ha nem tudok eleget pihenni, menstruáció előtt...az ilyen helyzeteket a mai napig megérzem. Úgy tudom, hogy a belső varratok teljes gyógyulásához egyébként minimum 1 év kell, szóval én nem aggódnék a helyedben.
2011. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!