Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 1 eves lesz es vissza...

A babam 1 eves lesz es vissza szeretnek menni tanulni? (lent)

Figyelt kérdés
az a baj hogy iskolai rendszer 8:00tol 14:00 ig addig hova tegyem a picimet nincs senki aki vigyazna ra a ferjem dolgozik a csaladom meg az o csaladja is kulfoldon elnek mi is kulfoldon eltunk 1 eve vagyunk itt!neztem magan bolcsit de nagyon dragak legolcsob amit talaltam 50ezer korul van :( 1 honapban :( volt valaki ilyen hejzetben? hogy oldtatok meg?budapesten lakom
2011. nov. 11. 09:58
 1/8 A kérdező kommentje:
ja meg anyit hogy gyes melle tudok tanulni erre milyen feltetelek vannak?
2011. nov. 11. 10:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Állami bölcsi?


a magánbölcsik, csana-k sajnos irreálisan drágák

2011. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 evesen be veszik??hogy kell intezni??en sajnos nem tudom mert mint irta 1 eve vagyok magyarorszagon!
2011. nov. 11. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:
bölcsibe 4 hónapos kortól vesznek be gyereket MO-on
2011. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. MI megvártuk, amíg 2-2,5 éves lett a gyerkőc, és csak akkor kezdtem neki a suli befejezésének. Most írom a diploma munkámat...mellette dolgozok, a kicsi bölcsiben.

Hidd el, nem egy leányálom ennyi helyen egyszerre jól teljesíteni. Szerintem te is várhatnál még egy kicsit azzal, hogy bölcsibe adod, addig esetleg kérhetnél egyéni tanrendet, akkor kevesebbet kell bejárnod.

2011. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem egyeni tanrendet nem tudok kerni mert fodraszatot fogok tanulni! :(
2011. nov. 13. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy éves múlt a gyermekem, amikor visszamentem a suliba. Mondjuk nekem szerencsém van, anyukám vigyázz rá. Igen, járhatsz gyes mellett suliba. És ha rendes suliba jársz, magadra is kapsz csalàdit. A körzeti bölcsibe fel kell hogy vegyék.
2011. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsonak


akkor is ha ferjnel vagyok? 20 leszek februarban:)fodraszatot szeretnek tanulni 2ev :)

2011. nov. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!