Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tanulni valamit...

Szeretnék tanulni valamit baba mellett, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nemrég született meg az én kis csodababám, három évig tervezek itthon lenni vele, és ez olyan rengeteg időnek tűnik most! Arra gondoltam, tanulnék valamit, mondjuk nyelvórákat vennék néha, amúgysem ártana egy plusz nyelvvizsga, majd ha vissztérek a munkaerőpiacra (a munkahelyemen nem várnak vissza). Ti ilyenkor kire bízzátok a picit? Bébiszitter? Láttam, hogy vannak ilyen kismama nyelvi csoportok babamegőrzéssel, de el sem tudom képzelni, hogy mondjuk majd fél éves korában egyszerűen csak odaadom egy vadidegennek két órára, miközben igény szerint szoptatom, csak ölbe véve nyugszik meg ha baja van, én ismerem minden nyekkenését, stb. Olvastam neten, hogy néhány fitness terem is biztosít fél éves kortól gyerekmegőrzést. Van valaki közületek, aki igénybe vesz ilyen szolgáltatást? Működik? Na nem mintha ilyesmit terveznék, én el se tudom képzelni az ilyesfajta gyerekfelügyeletet. Na a lényeg: ti hogyan vennétek órákat baba mellett?
2011. ápr. 30. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én éppen másoddiplomáztam, amikor végre bekopogott hozzánk a baba :-) Nem akartam abbahagyni az egyetemet, akkor tanultam, amikor a baba aludt, vagy valamelyik rokon elvitte egy-egy órára babakocsizni. Nagyon nehéz volt, de megvan a diplomám, és idegenre se kellett bízni.

Ha van elég pénzed, akkor van olyan magántanár, aki házhoz jön, a baba alvásidejében (majd ha ez kialakul persze).

2011. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos meg lehet oldani nagyszülökkel, keresztszülőkkel stb.

Én mondjuk levelezőn kezdtem el egy tanfolyamot, és olyankor tanultam meg küldtem el mailben az anyagot amikor aludt.

De volt osztálytársnőm pont év közben szült, és ő hordta magával suliba a gyereket. :)

2011. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!