Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hízik a 11 hónapos...

Miért nem hízik a 11 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Első pár hónapban mindíg 1-1,5kg-t hízott. Most már három hónapja éppen 10-20dkg-t. tegnapi tanácsadáson pedig úgy alakult a mérés, hogy még kevesebb 30-40dkg-val, mint egy hónapja. Akkor volt 9500g , tegnap 9100g. Tiszta ideg vagyok. A doki szerint nem vérszegémy, mást nem mondott. Volt így már valakinek a babája?

Nagyon jó étvágya van, sokat eszik, és sokat mozog. Még foga sincs. :(


2011. nov. 11. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első pár hónapban mindig gyorsabb a hízás üteme, mint később, bár elvileg akkor is hízni kéne havonta 10-30 dekát. De ha a tied sokat mozog, lehet, hogy lemozogja! Szerintem ha eszik rendesen és a doki semmi különöset nem talált, akkor ne aggódj, biztos rendben van! Esetleg ha a következő hónapban sem gyarapodik semmit a súlya, kérd meg, hogy nézze meg alaposabban. Biztos tudja a kisfiad, mi a jó neki!:)
2011. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak ennyit mondott, de azért úgy gondolom, mégsem normális, hogy fogyott.
2011. nov. 11. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Miből állapította meg a doki, hogy vérszegény? Ha jó étvággyal eszik, és ennek ellenére fogyott, szerintem vidd el egy vérvételre. Nálunk volt olyan, hogy 2 hónap alatt egy dekát se hízott, mint kiderült semmi baja, csak annyit megy, hogy nem rakódik rá semmi.
2011. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem vérszegény!
2011. nov. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!