Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 fok van a lakásban. Szerint...

22 fok van a lakásban. Szerintetek jól öltöztetem, vagy túl sok?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjú body + kiszokni + harisnya + hosszú ujjú vastagabb felső (nem pulcsi) + ujjatlan rugi (sima, nem plüssös). Ha hosszú ujjú a rugi, alá egy hosszú ujjú body.
2011. nov. 12. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha fázik, azt érzed. Ha melege van, azt is. Vagy hideg a teste, vagy izzad.

Ha ezek közül egyik sem, akkor jól öltözteted.

2011. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem soknak tűnik :( Adsz rá zoknit, harisnyát és rugit?? Uhh. 5 hónaposom így öltöztetem, ha hosszú ujjú bodyt adok rá, akkor egy rövid ujjú póló, kisnadrág, zokni. Ha rugit adok rá, akkor alá egy hosszú ujjú body, zoknit alá már nem adok, ha hosszú ujjú a rugi, akkor ujjatlan, vagy rövid ujjú body. Nálunk is 22 fok körül van. Én azt vallom, hogy ne szokja meg azt, hogy be van öltöztetve, mert sokkal könnyebben megfog fázni. Persze igazából Te érzed, hogy melege van e, vagy fázik.
2011. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a végtagjai ilyen nyirkos hidegek. az apjától örökölte.
2011. nov. 12. 08:08
 4/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én egy hosszú ujjú, hosszú szárú rugit adok rá és betakarom egy jó meleg takaróval. Sosem fázott eddig, mindig meleg a keze és a lába is amikor kiveszem a kiságyból. 9 és fél hónapos
2011. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, bár babája válogatja. Én a 20 fokos lakásban öltöztetem így. Este amikor melegítek a fürdéshez, akkor már csak harisnyában van, meg vékony pulcsiban.
2011. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a nyakán és a fejecskéjén szoktam nézni, hogy melege van-e vagy fázik. Ha valamelyik a kettő közül, akkor úgy is nyűgi. Minden gyerek más. Van amelyik a melegebbet szereti, van amelyik a hideget. A fürdővízre is azt írják 37-38C legyen, az én fiam meg a 40-42C szereti.
2011. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!