Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem akar elaludni, se...

Mért nem akar elaludni, se délután se este? Eddig kb fél óra alatt elszokott aludni, most meg órákig altatom. Miért?

Figyelt kérdés
22 honapos.negyed 1 körül szokom altatni,este meg 8 kor,de mostanába,este 10 van mire elalszik,ja és reggel igy is ugyis 5-6 kor kel.mért alszik ilyen keveset.mi változhatott meg?nekem nincs erre idöm hogy órákig altassak,hisz napközben is egésznap vele vagyok,igényli,hogy játszok vele stb,fözni se enged.nekem meg már elegem van nem birom,segitségem csak az apuka,de az sincs mindig.egyre ingerültebb vagyok,mmagamra nincs 5 percem.
2011. nov. 12. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak most már kevesebb alvásra van szüksége vagy nem fárad el eléggé nap közben vagy éhes vagy csak érzi rajtad, hogy feszült vagy és ezért ő is nyugtalanabb amitől te is egyre feszültebb leszel stb...
2011. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!