Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten valami programot (játszóház, babaklub, közös játékok, stb. ) lehetőleg ingyenesen vagy minimális összegért?! 19 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
vagyis Kanga Klub:)
2011. nov. 13. 09:05
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia


Igen,a Zöld klubba kell bemenni,de maga a babaklubb neve az Kanga :)


Vagy végül voltatok ma? Mi nem mentünk,mert ma eléggé nyúzottan keltem fel..,semmi sem volt jó..azaz még most se.. :)

A leendő kislányom folyamatosan nyom ma,meg izeg mozog,pedíg még csak 26 hetes múlt...Mi lesz még később,ha már most ilyen ereje van..? :)


Mivel már mondtam a csajszimnak,hogy holnap megyünk Kangába,így már muszáj lesz mennünk,úgyhogy mi holnap biztos ottleszünk.

Most viszont bocsi,de mennem kell,mert épp közölte velem a kisasszony,hogy éhes.. :)

2011. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi nem voltunk sajna mert kihúzták a fogam és azt hittem jobban fogom viselni de vagy 10 órán át vérzett,talán csütörtökön megyünk:)
2011. nov. 15. 20:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Beni a Benett becézett alakja. :D


Picit csalódtam, mert sok jót hallottam erről a FP tanulószékről és gondoltam, hogy ott majd kiderül érdekli-e egyáltalán. Karácsonyi ajándékként gondoltam erre. :( Kismotor mellett is érvelhettem volna Apánál ha láttam volna, hogy érdekli a gyereket. Na mindegy, ezeket leszámítva még érdekel a dolog nagyon is, tutira elmegyünk majd.Jelenleg nagyiéknál vagyunk pihenni, de amint haza megyünk ellátogatunk a Kangába! Remélem majd oda találunk. Nagyából sejtem hova esik, de pontosan nem. (Főtérrel szemben, Vásárcsarnok felé vezető buszmegálló mögé eshet valahova)


Még annyit, hogy kell vinni benti cipőt vagy zokniban vannak a kicsik?Hőmérséklet milyen ott? Melyik korosztály képviselteti magát inkább?

2011. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
.
2011. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!