Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van Budapesten olyan játszóház...

Van Budapesten olyan játszóház, ahova még csak mászni tudó gyereket (8 hónapos) is el lehet vinni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
8 hónaposan még csak m ászni tud?Szerintem nem valüszínű,hogy jól érezné magát a már álló- járó gyerekek között is.
2010. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van a XIII. k-ben a Kresz Géza u-ban egy játszóház, ott hátul úgy van kialakítva, hogy ott jól eljátszik egy járni még nem tudó baba.


Az, hogy 8 hónaposan még mászik, az nagy baj?????? Az én nagyobb fiam 14 hósan indult el...

2010. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A XVII. kerületben is van egy játszóház, ahol a csecsemők és a jármi még nem tudó babák is nagyon jól el tudnak játszani, van nekik játszó sarok :-)

2010. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Lurdy házban is van egy játszóház, én még nem voltam, de 1 éves kor alatt ingyenes, így gondolom azoknak a babáknak is jó lehet akik még nem tudnak járni.
2010. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lurdy Házban lévő Kalanparkot ajánlom. Mi is odajárunk, és van egy külön rész elkerítve kisbabáknak. Kisfiamat már egy éves kora előtt is vittem, és tényleg ingyenes 1 éves kor alatt.
2010. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Amúgy a fiam a bútorok mellett már megy (kapaszkodva), csak önállóan nem indult még el.

Szerintem ez nem olyan nagy baj :)

2010. márc. 25. 14:04
 7/7 anonim válasza:
M5 Kalandpark -Gyerekcenter, most nyílt, jó tágas, és van külön rész a kicsiknek.
2010. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!