Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az étrendetek?

Mi az étrendetek?

Figyelt kérdés
1 éveseteknek mi a napi menüje?
2011. nov. 13. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

minden nap más, természetesen változatosan főzök neki/nekünk.

vagy a mai napira vagy kiváncsi?

2011. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 éves pár naposom van. Én inkább még főzök neki külön, mert azzal jobban jár :)

Nagyon szereti a répát, céklát, sütőtököt, főzőtököt, cukkinit, stb --- ezért aztán inkább csak ritkán adok neki az én "gagyi" sajtostésztámból meg túrós derelyémből meg a sok hülyeségből, amit én imádok.

Úgyhogy a kedvenc zöldségeiből főzök neki főzeléket, mindig teszek bele neki husit is. Ezt eszi ebédre és vacsira. Reggelire gyümölcsöt adok neki. Uzsira joghurtot kap. Közben reggel-délben-este még tápszer. Sokat nassol: pufikuki, pogi, kenyér, stb.

Konkrétan egész nap eszik, nagyon sokat eszik, igazi zabagép.

2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1évesen már mindent ehet amit mi,csak ne legyen túl zsíros és fűszeres...

De még én is külön főzök Neki.

Reggeli vacsora tápszer,ebéd főzelék hússal vagy nélküle,de ha tésztát eszünk akkor nincs külön konyha :)tízórai gyümölcs,uzsonna változó:rizspép,joghurt puding virsli vajas kenyér és hasonlók...

2011. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!