Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minél többen. Leírnátok egy...

Minél többen. Leírnátok egy napi étrendetek?

Figyelt kérdés
Kenyereknél márkát, gyümölcsöknél a gyümi megnevezése, stb. is kérlek. Köszönöm.
2011. jún. 18. 13:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
márka verjem... (-_(-_-)_-) egy újabb kétségbeesett emberke.. és gondolom lány is...
2011. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

diétás napom pl.


reggeli: két szelet rozskenyér (kis tenyérnyi nagyságú egy szelet)a neve Finn brötchen (külföldön élek) általában csak pirítom és magában eszem. vagy egy kis IKEAs színes tálka zabkása, édesítővel forróvízzel.

tízóraira vagy almát eszek, vagy egy kis IKEAs tál natúr joghurtot, fahéjjal édesítővel.

ebéd: valami hús zöldségekkel, esetleg virslisaláta, valamikor csak főtt tojás zöldségekkel

uzsonna: pl tegnap mozarella sajt egy kis virslivel

vacsora: sült hús zöldségekkel.

napközben meg sok víz vagy sima cukrozatlan tea.

2011. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Reggeli:egy kave ebed: uborka paradicsom paprika,es egy kis hal a sutoben zacskoban megsutve,uzsonna:1 pohar frissen facsart grapefuit es a vacsi: 1 szelet toast keves vajjal,es jo sok kaviarral.
2011. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nálam nincs felbontva a reggeli stb,én folyamatosan eszem,kaja nélkül 2 órát alig bírok ki :D Nálam így néz ki:

Reggeltől 2-ig: Répa (2 kisebb),konzerv zöldborsó(Bonduelle) fél túrós batyu,4 alma

2-től 6-ig: leves(2 nagyobb vöröshagyma+zöldhagyma+répa vegetával,fűszerekkel ízesítve),csokipuding (úgy az egész csomag,tejjel,mindennel,ahogy a hátulján írva van),egy joghurt(activia,epres)

6-tól 8-ig: 3 alma,egy kis tálnyi(2 deka kb) eper

8 után meg nem egészséges enni a lefekvés előtt 2 óráig,én meg 10-11-kor már eldőlök az álmosságtól,szóval 8-kor kajálás lezár,esetleg ha tovább vagyok ébren,eszek valami gyümölcsöt,vagy iszom egy teát,vagy valami könnyűt.

Sokak szerint kevés,de nekem ennyi a kényelmes. Amúgy nem fogyózom,csak gondoltam,válaszolok. :D

2011. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Azt eszem ami éppen van és a márka nem számít.


Alapból rosszul csinálsz valamit ha ilyen minta-étrendek alapján akarod eldönteni hogy mit egyél.

2011. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ha ezeket példának szeretnéd, akkor előre szólok, hogy az enyémet ne kövessd mert én nem értek a diétás étrendhez, csak próbálkozom, tehát lehet az egész rossz.. (inkább sportolok sokat)


reggeli: egy kávé édesítővel tej..stb nélkül, két főtt tojás vagy zabkása( álatlában 2 dl tej 5kanál zab, plusz két édesítő) de ennyit amúgy sosem bírok megenni zabkásából, szóval legközelebb már csak fele ennyit cisnálok szerintem


Tízórai: egy barack vagy 2 nektarin, kávé, ha reggel nem ittam


Ebéd: Ha hideget eszek, akkor általában 3 db extrudált kenyér (padlizsánkrémmel, avokádó krémmel, vagy sonkával és trappista sajttal) vagy a kedvencem a sonkába tekert zöldbab sütve vagy natúr csirkemell, bármilyen hal zöldségekkel( a zöldségeket, vagy egy kis sajttal sütöm meg vagy natúran feldarabolva összekeverve salátaként mindenféle öntet, ízesítés nélkül..esetleg még konzerv kukoricát is szoktam.)


uzsonna: Kávé, ételnek meg semmi vagy ha mégis éhes vagyok, ez főleg akkor van, ha nem meleget eszek ebédre, akkor egy gyümölcsöt eszek (barack, nektarin vagy kiwi)plusz megiszok egy nagypohár gyümölcslevet


Vacsora, 6 és 8 között van általában és nálam ez ugynaúgy néz ki kb mint az ebéd..


Van hogy még később éhes vagyok, akkor megeszek még egy barackot..:)

2011. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből, de eddig egy olyan ember sem írt, akinek egy picit is jó lenne az étrendje.

Olvasd el ezt:

[link]

+mozgás.

Az előttem szólók által leírt étrendek rettenetesen szarok.

2011. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Eddig egyik ember sem állította, hogy az ő étrendje jó.. Sőt vannak akik nem is diétáznak csak leírták az étrendjüket..
2011. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a te hozzászolásod alapján nem irom le az én étrendemet. Ezzel az étrenddel 4hónap alatt 15kg fogytam.

Nem tudom, miért kell mindenkit lehurrogni.

2011. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14:19 és mégis mihhez rettenetesen szarok? Súlytartáshoz pl jó is lehet..
2011. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!