Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire figyeltek rá, hogy...

Mennyire figyeltek rá, hogy ne csak fogyókúrás, hanem egészséges is legyen az étrendetek?

Figyelt kérdés

Olvasgattam egy kicsit itt, és sok olyan kérdést láttam, amit nem neveznék épp egészségesnek (pl. sok mesterséges édesítőszer, kevés tápanyag a fejlődő szervezetnek, irreálisan alacsony szénhidrátbevitel). Akinek nem inge, ne vegye magára, nem általánosítani szeretnék pár kérdés alapján, hanem érdekel, hogy ti mennyire figyeltek az egészségre?

Főképp olyanokra vagyok kíváncsi egyébként, akik esztétikai és nem egészségügyi okból akarnak fogyni.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. ápr. 16. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egészséges étrend, meg fogyókúrás étrend.


Csak étrend van. Nomeg dagadt és beteg emberek.

2011. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nincs olyan hogy egészséges étrend? Ha nem lenne világos, megmagyarázom: egészséges alapanyagokból, megfelelő arányban elosztva, megfelelő mennyiségű táplálék elegendő tápanyaggal.

Szerintem elég érthető volt a kérdés, a fogyókúrázónak nyilván más az étrendje, mint egy nem fogyókúrázónak.

2011. ápr. 16. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el "fogyókúrázni" de sokkal inkább arra figyelek, hogy egészségesebben egyek, és többet mozogjak. Nagyon rám fér mondjuk úgy minusz 15 kiló, de az egészségem méginkább aggaszt, ezért csinálom így. Olyasmit szeretnék csinálni, amitől nem kifulladok és 2 hónap múlva elkezdek kakaóscsigát zabálni, hanem amit még 2 év múlva is élvezettel be tudok tartani.
2011. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2011. ápr. 16. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Én amióta fogyózom (helyesebben:étrendet váltottam), sokkal egészségesebben élek. Az arcbőröm is szebb lett. Figyelek, hogy ne össze-vissza egyek, rendszer van az életemben, és természetesen sok gyümölcs, zöldség. Azt meg egyik diétában se mondják, hogy vond meg magadtól teszem azt a széndhidrátot, a zsírt, a cukrot, mert mindegyikre szüksége van a szervezetnek. Max csökkentett bevitel, abból még gond nem lehet :P :)


Szóval az én tapasztalataim ezek: sok-sok fehérje, kevesebb szénhidrát - az is teljes kiörlésű (ami nem feltétlen fogyós, de egészséges), és rostok :)

2011. ápr. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. ápr. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!