Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben viszitek ki setalni 3...

Miben viszitek ki setalni 3 hos babatokat ilyen idoben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Megint kezditek! Nállunk oriási szél van,megvárjuk az estét és a höméröt nézve ugy viszem ki.
2009. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs..koszi..:)
2009. máj. 9. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam kérdezni. Hétfőre 28 fokot mondtott és mennünk kell tanácsadásra. Te mit adnál rá, ha szép napos idő lesz?? Merjek rövid újjút adni rá?

Bocsi hogy bele rondítottam a kérdésedbe de minek kérdezzem meg mégegyszer!!!

3,5 hós anyuka

2009. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha valakinek nem tetszik a kérdés, nem kell írni semmit.

A kérdésre válaszolva, én majd csak 17 óra után viszem ki, ujjatlan body, rövid ujjú body, vékony nadrág, zokni.

2009. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De most tényleg! Hány fok van ott? Hirtelen sem kéne levetköztetni! Nállunk csunya idők voltak,ma meg kánikula,meg durva szél.Én kanikulában eleve nem viszem ki,csak estefelé meg reggel.És még nállam sem dölt el,hogy megyünk ki,na persze ha leáll a szél.
2009. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Azt hiszem, ha meleg lesz a jovo heten akkor rovid ujju bodyban vinnem ki meg egy kisnadragban zoknival. Azert egy kis kardigan mindig van nalam. Valasz a 3,5 hos anyukanak..:)
2009. máj. 9. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsi, hogy közbe kérdezek, de sapekot milyet adtok rá? Fontos, hogy fülvédős legyen, vagy csak a napsütés ellen védjen? 6 hónapos a lányom. Köszi előre is.

2009. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom miért kell kötekedni! Ha nem tetszik a kérdés,nem kell elolvasni,válaszolni meg főleg!

Amúgy én sem tudom soha hogy mit adjak rá,pedig "már" 7 hónapos. :)

2009. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Milyen kötekedésről van szó? Csupán kibővítette a kérdést. Ez is baj??? Hihetetlen, hogy ezen az oldalon sokan belekötnek minden kérdésbe.... Ha nem tetszik a kérds, ne válaszolj rá, de ha hasznos a kommented (mint az 1. hozzászóló kérdése pl.) akkor tedd. Nem? Bocsi ezért, de muszály volt learja.


Amőgy a válaszodra kérdés, én ujjatlan body, rövidujjú póló meg egy vékony naci. Ha meg már télleg 28 fok lesz, akkor rövid ujjú body meg van egy jópofa kis kertésznacink ami rövid szárú. Hozzá egy kis zokni. Mi 6 hósak vagyunk, így nekünk már beállt a hőháztartásunk. Én abból indzulok ki, hogy én 2 réteggel tuti nagyon meggyulladnék, így neki sem akarom azt. Persze egy nagyon pici babánál egyetértek a fentiekkel, hogy kell még a 2 réteg, de rövidujjúban csakis... Dugiba meg egy kis póló hosszú ujjú. :-)

2009. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az első vagyok:mindent köszönök!

Megint kezditek!-azt jelenti,hogy nem hajlandó megirni a kérdező,hogy milyen az idő ott. Mint látom nem mindenhol van már 29 fok. Nállunk az van most!17 orakor,lassan leáll a szél és 18 körül magyönk csak ki.Napon melegebb van. Rövidben viszem ki,de viszek kardit és b.sapit.

2009. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!