Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintát ugyanúgy lehet...

Adamo hintát ugyanúgy lehet az ajtófélfához függeszteni? Vagy kell hozzá külön állvány?

Figyelt kérdés
Vennék egyet, de az állvány 29900Ft...ez elég húzós ár. Ha nem kell hozzá állvány,akkor veszek egyet.
2011. nov. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajtófélfánál kevés a hely, mert oldalra is tudnád benne hintáztatni. Mi a mennyezetre rögzítettük. Ja és az az állvány baromi sok helyet foglal.
2011. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ajtófélfába volt rakva. Kettőt csináltam, az egyiket már eladtam és akinek eladtam ő is az ajtófélfába fúrta fel. Tök jól lehet használni ott is, de plafonra is fel lehet tenni.
2011. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plafonra tedd inkább, lehet hozzá kapni kampót. Nekünk állványunk van, de tényleg rengeteg helyet foglal!
2011. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!