Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek öltözködni nem...

Mit tegyek öltözködni nem akaró 15 hónaposommal?

Figyelt kérdés
A hisztik egyre durvábbak, már nem akarja felvenni az overált, a kabátot, a harisnyát, benti mamuszt, de van olyan, hogy a pulóvert, mellényt, kinti cipőt sem. Ha kedvesen próbálom ráadni, akkor is elfut, nem dugja a kezét stb. hiába magyarázom neki, hogy hideg van kint, fel kell öltözni, én is veszek kabátot, jaj de szép ez a kabát, de csinos vagy stb. Ha erővel adom rá, ordít, kitépi magát a kezemből, veri a fejét a földhöz. Ha sikerült ráadni, odakint már semmi baja a meleg ruhákkal... Én ezt nem értem :( Mindegy, hogy új ruhanemű vagy a régi megszokott. Mit tegyek, hogy olyan legyen újra, mint 2 hónappal ezelőtt? Ez a viselkedés normális ebben a korban?

2011. nov. 14. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy normális. Majd túllép rajta. De akkor meg jön más.... :)
2011. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bírja, de a sapka kiveri a biztosítékot, ezért én kész harci díszben öltöztetem, és a sapkánál már megyünk is ki.
2011. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk meg az hiszti tárgya,hogy ahogy el kezdünk öltözködni Ő már ordít,hogy japííííííí,japííííííí,mert hogy Ő a sapit akarja először!!!:)
2011. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: :D

És szerintetek adjam rá erőszakkal, majd csak megszokja? Vagy azzal csak rontok a helyzeten? Vagy mi mást tehetek még?

Ma délelőtt nem sikerült kivinnem sétálni, mert annyira elment az idő ezzel a kínlódással... :(

2011. nov. 14. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyem is ezt csinalta,foleg a pulcsi meg kabat zavarta a csuklojanal,tepte,huzta,nyujtotta es uvoltott!ha ideges lettem es erovel probaltam,csak rosszabb lett,ugyhogy nyugalmat eroltettem magamra es elkezdtem enekelni a kedvenc dalait,ugy sikerult feloltoztetni valahogy.most 19 honapos es sokkal jobb a helyzet...
2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, add rá. Majd megszokja.
2011. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adj még neki vagy 2 hónapot, és elmúlik ez is. :-)

Dettó ugyanígy volt nálunk 15 hónaposan.

Teljesen normális ez a viselkedés ebben a korban.

Kitartáááááás!!! :-D

2011. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, és nálunk is volt olyan, hogy "vissza az egész, nem megyünk sehova" - mert úgy ordított, verte magát... :)

Vagy épp a kapuból hoztam vissza, mert nem hagyta abba a hisztit.

Ősszel megkapta az új cipőjét, és ordított, ha rá akartam adni, vagy ráadtam. Most már semmi baja vele.

Kis dinkák... :-)))

2011. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!