Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hós babátok mekkora? (cm,...

15hós babátok mekkora? (cm, kg) Miket tud már? Beszéddel hogy álltok? Lány v. fiú?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

15 hósak az ikerfiaim, 1 hónappal előbb születtek, így azt hiszem még le kell számolni azt az időt, 14 hósnak veszik őket. Kicsit le vannak maradva a lányomhoz képest, még csak 3 szót használnak, anya, apa és icci (innivaló). Elmutogatják amit akarnak, szépen lejátszanak együtt. Imádnak labdázni, könyvet nézegetni, mindent megértenek szerintem, de néha nem csinálják meg amit kérek, kissé alkalmisüketek, mert ha épp érdekesebb amivel játszanak, meg se hallanak. Most indultak el 2 hete, már kb fele-fele a mászás és a két lábon közlekedés aránya. Puszilgatnak nagyon sokat, igénylik a közelségemet. Még szopiznak is, de már persze esznek mindent. Ők maguk szeretnek enni, kisvillával egész ügyesek pl virslikarikákat szépen megeszik vele. Kanállal még nem igazán.

Az egyik 9300 gr és 76 cm, másik 10300 gr és 78 cm.


Kedves utolsó, az én lányom 1 évesen 8 kg és 68 cm volt (nem írtam el!) és ment. :-)

2011. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!