Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó játék lehet...

Szerintetek ez jó játék lehet egy 15 hónaposnak karácsonyra? Nem túl egyszerű?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan kevésnek érzem....


Viszont van ez is,ezzel meg az a problémám h lányos

[link]


Ti melyiket választanátok?


2011. nov. 15. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő szuper, de én az elsőt választanám.

Mi nagy ajándéklázban vagyunk, mert két pár nap múlva van az ikreim szülinapja, most vannak a névnapok és itt a karácsony is.:-)

2011. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk hasonlo van mint az elso csak kicsit magassabb es szerpentines, de ugyan ugy le kell rajta engedni/csusztatni az autokat mint azon amit belinkeltel. Kisifam pont 15 honapos volt amikor kapta es azota is nagyon szereti (jelenleg 21 honapos). O mar 8-9 honapos kora ota imadta a golyopalyat es azert is kapott hasonlo kaliberu jatekok mint a golyopalya. Csak golyok helyett autokat kell lecsusztatni. :)
2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem, viszont nézd meg ezt, hátha ez is esélyes lehet:


[link]


Ez szuper jó, csak ajánlani tudom. 14 hós kislányom imádja ezt a játékot.

2011. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kettő közül én az elsőt választanám, mert szeretik a gyerekek a bármit bárhonnan leguríthatok dolgot. Arra készülj fel, hogy ami belefér, az le is fog gurulni/csúszni.

Egyébként az utolsóhoz csatlakozom, a mi kisfiunk közel 14 volt karácsonykor, mikor ezt kapta, azóta is kedvenc, pedig már 2 éves.

2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kicsit meg gondolatlan lila színben kiadni az autópályát . Am. ja első tetszetősebb .
2011. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!mi is az első mellett döntöttünk:)
2011. nov. 16. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!