Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb párásító...

Melyik a legjobb párásító babaszobába?

Figyelt kérdés
Átlagosan a fűtés mellett 20% nálunk a páratartalom, de kb 40-60% volna az ideális tartomány. Melyik párásítóval tudom ezt legegyszerűbben és leghigiénikusabban elérni?
2011. nov. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most egy ilyet vettem,ennél az eladónál a legolcsóbb:

[link]


Még nem tudom milyen, mert holnap fog megérkezni.

2011. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az előző írt, Sencor, az is jó, de nagyon pici a tartálya, hamar kiürül. A legjobb a Tefal Baby, vagy a Solac Mr.Pin, de végülis mindegy milyen.
2011. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is olyat vettem, amit az első válaszoló belinkelt. 4 hónapig bírta! Én a Minimanóban vettem, ahova visszavittem, és közölték, hogy nincs hozzá alkatrész, és nem tudják kicserélni sem, mert már nem forgalmazzák...Így visszaadták a pénzt, és vettünk egy másikat, de nem ilyet Sencor féle xart..OKBaby, Tefal stb-t ajánlok.
2011. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem Tefal volt, és nem voltam vele megelégedve, csupa nedves lett minden tőle. Én úgy tudom egyedül a Boneco az, ami olyan pici vízszemcséket fúj ki, hogy valóban eljusson a tüdőbe. Meg lehet vele Salvus vizes inhalálást is csinálni. (a kislányomnak 3 hetes köhögését mulasztotta el)
2011. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Működésileg nekem a miénk nagyon bevált. nem csepeg, nem folyik, és néjjel nappal megy. Be kell állítani, hogy hány %os legyen a páratartalom és ha eléri magától kikapcsol. Egyébként ha 10%kal kevesebb maxon fújja, ha 5%al akkor közepes és ha csak néhány %kkal tér el a beállítottol a levegő páratartalma akkor gyengén nyomja ki magából. Egyedül egy nagy bajom van vele. Macerás benne a vízcsere. Szét kell szedni az egészet és erősen kell letekerni, hogy újra feltöltsd. Már megszoktam ugyan, de ettől még nem szeretem újratölteni. Viszont másfél naponta kell... Ez az: [link]
2012. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!