Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen ködben kiviszitek...

Ilyen ködben kiviszitek sètàlni a babàtokat vagy ezeken a ködös napokon kimarad a sèta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi kimegyünk sétálni.
2011. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nàlunk tegnap is köd volt ès mi is mentünk mint minden nap 11-13 òràig. Erre anyukàm este mondta hogy ki ne merjem vinni ilyen ködben meg biztos nyirkos is a levegõ stb. stb. Hát jòl elbizonytalanított...
2011. nov. 16. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2011. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9 hònapos. Tehàt màr nem csecsemõ... Csak anyàm elbizonytalanított... Ti kiviszitek/kivinnètek?
2011. nov. 16. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
én mennék sétálni, de most itt még -2,2 fok van, és köd. ha kisüt a nap, és melegszik picit, akkor kimegyünk.
2011. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki. Reggel egy fél óra séta, míg elvisszük a lányomat oviba, délután meg úgy 1,5 órát sétálunk fél 3-tól 4-ig. Az én cseppem 8 hónapos.
2011. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is kiviszem. Jól felöltözünk és sétálunk egyet. Több oka is van:

1.) ha naponta vagyunk levegőn, akkor kevésbé nyűgös, jobban elfárad, könnyebb vele az evés és az alvás. meg egyébként is kell egy kis levegő

2.) én is sokkal nyugisabb vagyok. Felfrissülök, nem érzem magam tompának.

3.) vannak dolgok (bevásárlás, posta egyéb) amit muszáj elintézni. )Összekötjük a kellemest a hasznossal. Sétálunk, levegőzünk közben friss gyümit, és egyéb finomságokat is szerzünk be.

2011. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kiviszem mindennap(15hónapos),de nem mindegy köd vagy szmog-e.Ha szmog,akkor ha nem muszáj nem viszem,vagy ha már nem annyira van szmog,egy kicsit kiviszem,mert amúgy idebent megbolondul.(panel)
2011. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudom én nem látom a ködöt a szmogtól!!!

honnan tudod, hogy köd szmogriadóban?

én nem viszem ki 2 évesemet, autóval megyünk játszóházba, tegnap meg a nagymamához mentünk át, gyerekek tüdejének nagyon megterhelő a köd is és a szmog is, ha mennetek kell közértbe, tesóért, stb akkor mennyetek, nincs mit tenni de 1,5-2 órás céltalan sétára ne menjetek ki! híradóban nap mint nap bemondják, hogy gyerekeket ne vigyenek ki, nem is értem miért nem lehet betartani, hisz az ő érdekük

2011. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, egyet èrtek veletek! Kinn is voltunk ma is 2 òràt csak anyukám riogatott, de jò hogy vagytok ti is! :D
2011. nov. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!