Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van e osszefugges a vigantol...

Van e osszefugges a vigantol cseppek szama es a fogzas kozott szerintetek?

Figyelt kérdés

lanyomnak 3 hos koratol 3 cseppett kellett adjak es 4 honaposan kibujtak fogacskak azota is sorra, most 14 hos es mar 12 foga van


ez csak egy otlet de leirnatok hogy nalatok hogy van?


2011. nov. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

lányom korababa kettő cseppet kellett adni egy éves koráig. utána egyet. most 15 hónapos és 6 foga van.


viszont! barátnőm 7 éves lányának nehezen nőttek a fogai és vigantolt kellett neki is csepegtetnie talán napi 2-t.és utána megindult szépen a fognövekedés.

másik barátnőm fia egy cseppett kapott mindig és 14 hónapos korára 14 foga volt!

2011. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam, mert nekem néha meglódul egy kicsit a csepp és hamar kezdtek kibújni a kisfiam fogai. 5-6. fogak jönnek és 7 hónapos. (5 hónaposan jött az első)

Lehet, hogy csak 2 naponta kéne cseppentenem? Egyszerűen egy cseppet nem tudok adagolni, mindig több (2-3-4) jön.

2011. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiam 3 hónapos korától egyet sem kap, mert idő előtti varratelcsontosodása van. 6 hónaposan 4 foga volt.


Kislányom 3 naponta 3 cseppet kap, 9 hónapos lesz, nincs foga, kutacsa is nagy.

2011. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok: a kutacsa is kicsi már. Nem tudom most én se, hogy adottság-e ez, vagy a vigantol hatása. Mindenesetre mostantól oda fogok figyelni, hogy ne kapjon sokat. Valamennyi azért kell, meert jön a tél
2011. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 18 hónapos, 15 hónapos koráig kijött 16 foga, és én egy rossz vigantol adó vagyok, mert sokszor elfelejtettem, volt hogy csak 3 naponta adtam neki, vagy 2 naponta, valahogy minden mással ellentétben ezt nem bírtam megjegyezni. kutacsa rendesen időben záródott, mindíg korának megfelelő volt.
2011. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül. Kezdettől 2 cseppet adunk, télen-nyáron, mégis kicsit későn bújnak ki a lányom fogai (az átlaghoz képest).
2011. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húhát én nem tudom ... van, hogy 1 csepp helyett 2-3 csepp is 'összejön' véletlen, de van, hogy totál elfelejtem..

Most 4 hónapos és 4 alsó foga jön egyszerre.


Páromnak 2 hónaposan jött ki az első 2 foga, nekem 5 hónaposan az alsó 2 és a felső 2 egyszerre.

Szerintem nálunk a genetika mókázik ..

2011. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszi a sok valaszt!


lanyomnak is 4 hosan 2 foga jott egyszerre aztan 7 hosan a 4 felso 10 hosan a 2 also s azota 4 ragofog :)

2011. nov. 16. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hónapos, nekem is meglódul néha, de én mindennap adom neki, csak van hogy 2-3 csepp is megy. És most jön neki a 2. foga, 2 hete kezdett bújni az első. Minden ismerős kortársának már legalább 4 foga volt, mikor a kislányomnak még egy sem. Úgyhogy én nem látom az összefüggést.
2011. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férjem adja be este a Vigantolt a gyerkőcnek, így szerintem elég ritka, hogy 1 csepp sikerült. :)

És így majdnem 9 hónaposan még egy foga sincs. :D

2011. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!