Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves babáknál kötelező a...

Egyéves babáknál kötelező a vérvétel? Nálatok hogy működik ez? Kérhetek beutalót a dokitól csak hogy megnyugodjak, hogy minden rendben van nála?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem kötelező, mert nálunk ilyen nincs -Miskolc.


Kérni kérhetsz, miért is ne?

2011. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kötelezö.


na de mire kérsz? mit szeretnél tudni?

az orvos napi 100x egyévest lát, full tudja mire kell figyelnie. kikérdez téged és ha van amire gyanakszol akkor ott elmondod, és ha a dokinak is gyanus tovább küld.


egy vérvételen meg van határozva mit néznek.

pl fertözö betegségek, vérsejtszámot rákra, esetleg más betegségre. szerintem 1 liter vér sem lenne elég minden kiszürésére.


pl ha apukádat beküldik egy nagyobb ellenörzésre akkor néznek az ö korára jellemzö rákot, szív problémákra betegségeket stb... de öneki sem olyan nagy hogy egy apró másik betegséget kiszürjenek.

2011. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező szerencsére.

Tök egészséges egyévesem van, utálnám, ha most levennék a vérét.

Ha gyanakodnék valamire, vagy rosszevő lenne, vagy bármi, az más persze.

2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező.

Sajnálnám nagyon őt, ha az lenne :( Nekem fájna a szuri

2011. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező.És én biztos nem kérnék beutalót,szegényt minek bökködjék feleslegesen ha nem muszáj.Az én kislányom már 20 hónapos de csak akkor vinném vérvételre ha a doktornő mondaná.Épp elég volt látnom a kórházban mikor szegénykémet kínozták.
2011. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a vizelet vizsgálat lesz kötelező(Szeged). Ha jókedvű, kiegyensúlyozott, jó az étvágya és szépen gyarapszik, akkor nyugodj meg, biztos minden rendben van. Én sem vinném vérvételre ha nem muszály.
2011. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!