Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír megállás nélkül a...

Miért sír megállás nélkül a délutáni séta alatt 4,5 hós babám?

Figyelt kérdés

Amikor 4 körül lemegyünk, elalszik a friss levegőn fél órára, aztán amikor felkel, majd magához tér, iszonyatos sírásba, hisztibe kezd.

Próbáltam kivenni a kocsiból, mert azt hittem, hogy azért van mindez, mert még a mózes kosaras részt használjuk és nem lát ki belőle. De sajnos, miután kiveszem, és láthat mindent, amire kíváncsi, akkor is nagyon üvölt.

Próbáltam a kabátot is levenni róla, hátha melege van, meg azért is, mert nagyon utál beöltözve lenni, de ez sem segített.

Kb egy hete csináljat ezt ilyen intenzíven, mert előtte is volt rá példa, de akkor kivevés után abbahagyta.

Most viszont ötletem sincs, hogy mi lehet vele.


2011. okt. 19. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,h megéhezik. Vagy csak szoknia kell ezt a hüvös,hideg,szeles idöt.
2011. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, elmúlt. Próbálgatni kell. Nálunk sokáig pár korty víz bejött, megnyugtatta.
2011. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tutira nem szomjúság miatt, mert a séta alatt iszik mindig egy egész 125 milis cumisüveggel, és miután megitta, utána is üvöltött.

Lehet, hogy valóban a hideg miatt van ez! Nagyon remélem, hogy elmúlik!

2011. okt. 19. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyit megiszik,nem szomjas hanem éhes.Mi is így voltunk de megtanultam mindig kell vinnem ennivalót neki hátha szükség van rá.Viszem a termoszban a langyos vizet,tápszeradagolóban a kimért tápot és ha kell pillanatok alatt kész a friss ennivalója.Nálunk ez vált be.
2011. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet bűfiznie kellene denem tud fekve, hisz te irtad iszik a kocsiba és utánna ordit, szerintem már nem kell mózeskosárba tenni egy ekkora babát picit ha feljebb emeled a háttámlát akkor kilát és nme ilyed meg, megszokott utvonalon közlekedjetek. probáld ki /egy ötlet/
2011. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!