Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szulnel alberletbe 2 gyereket?

Szulnel alberletbe 2 gyereket?

Figyelt kérdés
3 éves a kislanyom es testvert szeretnenk, de nem tudom mit csinaljak. Alberletbe elunk és eppenhogy kijovunk a penzunkbol! Szerintetek?
2011. nov. 16. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Albérletbe igen, de ha nagyon nincs pénz, akkor nem.
2011. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várjatok.
2011. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Albérletbe igen, ha "épphogy kijövünk", akkor nem. Talán akkor ha első gyerekről van szó és nem is remélhetünk a jövőben sem jobb élethelyzetet. De egy 2. gyereket nagyon megfontolnék. Viszont ez én vagyok, én más vagyok, mint te. Neked kell döntened
2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szülnék albérletbe mindenképp de csak akkor ha kijönnénk a pénzből.

Nekem 1,5 éves a kisfiam,albérletbe lakunk de nem lesz tesó egyelőre vagy soha...amíg nem lesz rá tuti keret!


Mennyi azaz éppen kijöttök?A tesónak meglenne minden?biztos az a bevétel amitek most van?mert ha ezekre igen a válasz akkor vállaljátok be!

2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szültem. Még mindig jobb, mint hiteles lakás, ez a véleményem. Kiszámíthatóbb.

Mire várjon? A szocpol sem ad lakást.

Ha van albérletre pénzetek és két gyermeket kellően ellátni, akkor igen.

3éves, 9hónapos anyuka.

2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A mi bevételünk: Max gyed- közel 100 e ft. Családi: 26 e ft. Párom cca. 200 e ft-ot hoz haza. Ebből telik bérelni lakást és két gyermeket ellátni. És van egy cicánk is:)
2011. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én mindenre úgy tervezek, hogy ha nagyon muszáj, akkor csak az egyikőnk keresetéből ki tudjunk jönni. (akár ha paprikáskrumplit kell ennünk minden nap,akkor úgy, csak kijöjjünk) Mindketten voltunk már munka nélkül és több hónap kellett mire újra találtunk állást. Azóta így kalkulálok és az ilyen esetekre van is megtakarításunk.

Ha 2 fizetésből jövünk ki épphogy és még lenne egy második gyerek, ami ugye plusz kiadással jár, az számomra nem lenne megnyugtató

2011. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Egyébként albérletben élünk egyetlen pici lányunkkal.
2011. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is albérletben lakunk és most jön a 2. baba. Engem nem zavar,hogy nem saját a lakás,főleg hogy most azoknak majdnem rosszabb akiknek hiteles sajátja van.A mi bérletünk nem emelkedik 50-60ezrekkel szerencsére. Viszont a pénzt kellene tudnotok kiszámolni,hogy biztos elég legyen. Lányom 20hós lesz mire érkezik a kistesó és azért mi belekalkuláltuk még a dupla adag pelenkát is stb... Inkább több pénz legyen picit,mint kevesebb szerintem.
2011. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az alberlet miatt nem jovunk ki. Vagyis kijovunk, de eppenhogy. Meg mindenki mondana hogy alberletbe szulni
2011. nov. 16. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!