Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletbe szülnél gyereket?

Albérletbe szülnél gyereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha egyébként rendezettek az anyagi körülményeim!
2011. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, ha más lehetőségem nincs és bírnám anyagilag.
2011. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én oda szülöm az elsőt, semmi kivetnivalót nem látok benne, mivel esélyem sincs arra, hogy lakáshoz jussak magas hitel nélkül. Így meg szépen megélünk a párommal, inkább ez mint a folytonos idegeskedés.
2011. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj az albérlettel?

èn külföldön élek, és itt egy 3 szobás ingatlan kb 50M ft lenne. mi ilyenbe lakunk most 200EFt-nyit fizetünk albérletre, de ahhoz hogy meg vegyük kb 20 évre a dupláját kellene. azt nem bírnánk.

2011. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 sine.lacrimna válasza:

Mi is albérletben lakunk, most 18 hónapos a kisfiam.

Semmi bajunk.

2011. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, mint anyóssal vagy "mamával" terhelt lakásba!!!!!
2011. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

és akkor is ha hiába hosszútávra tervezett albérletből kipenderítettek volna benneteket 3hónap után!!!???

így kicsit félek....

érthető,nem?

2011. szept. 23. 13:39
 8/25 anonim ***** válasza:
Szóval szóltatok a baba miatt, és ki akar rakni? így érted?
2011. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én is albérletbe lakunk,már költöztünk is a picivel.De akkor sem bánom a dolgot.Igényeltünk önkormányztai lakást.Egy év múlva szeretnénk még egy babát.
2011. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Persze, négy éves a fiam, amióta él, albérletben lakunk. Sosem akart senki kipenderíteni, mindig volt normális, megfelelő szerződés, amiben minden rögzítve volt. A mostani lakásra három éves szerződésem van, addig szeretnénk itt maradni.

Igazából három lehetőség lett volna a lakhatással kapcsolatban:

1. lakunk a szüleimnél, a félszobában, ahol állatira nem lehet elférni, és biztos, hogy egymás agyára mentünk volna (laktunk ott az első pár hónapban, szóval ez tapasztalat), pedig jóban vagyunk, de szerintem nem állja meg a helyét a mondás, miszerint "sok jó ember kis helyen is elfér".

2. hitelt veszek fel - azzal most nagyon megszívtam volna. Forinthitelhez nem tudtam volna lerakni az önrészt, a devizáról meg ugye tudjuk, amit tudunk. Ha felment volna a törlesztő a duplájára, megette volna az egészet a fene, nem tudtam volna fizetni.

3. Albérlet, és ez nekünk az ideális megoldás. Amúgy sem akartam saját lakást. Az albérlet nekem megadja a szükséges mobilitást, most is aszerint választottam lakást, hogy közel legyen mindenhez, amihez kell, a régi lakás is ilyen szempontok szerint lett kiválasztva. Mivel még egyetemre járok, ki tudja, diploma után hol kapok munkát (amúgy is külföldre szeretnék majd menni), egy lakást eladni meg - főleg mostanság - nem olyan egyszerű, albérletet váltani jóval könnyebb.

2011. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!