Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22fokos lakasban mibe altatnatok?

22fokos lakasban mibe altatnatok?

Figyelt kérdés
elso baba mar 8hos de nemreg volt nathas sajnos es gozom sincs mibe kene altatnom,hogy jol ereze magat!Jelenleg egy rugiban alszik es egy teli halozsakban (2.5tog).Ez keves vagy sok?Takarot sajonos nem turi meg azonnal lerugja.
2011. nov. 16. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez egy kicsit sok 22 fokban, lehet hogy elég lenne a hálózsák alá egy body. Nálunk 20 fok van és body+ hálózsákban alszanak a fiaim.
2011. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 22 fok van éjszaka én hosszú ujjú bodyt, plüss rugit + egy közepes vastagságú takarót terítek rá amit rendszerint lerúg magáról félig...de inkább betakarom, de így meg néha megizzad. Ha meg nem takarom be félek, hogy fázni fog ha lerúgja a takarót magáról .Hálózsákot meg nem bírja. Én sosem tudom eldönteni mennyi az elég :)
2011. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 23 fok van.

Ujjatlan body

+

Hosszú ujjú lábfejes rugi

+

hálózsák, ujjatlan


Ha éjjel felkelek (ő szerencsére nem:)

Be is takarom a derekáig egy vékony pléddel, amikor már hűlt a levegő.

2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehez elsdonteni,hogy a jo!A baj az ,hogy az en kezem mindig olyan meleg en igy ot mindig hidegnek erzem:(
2011. nov. 16. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem sok.Ha melege lenne azt látnád,hogy izzad a kis feje.
2011. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én még adnék alá egy bodyt is.

2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk 22-24 fok van. Adok rá egy rövid ujjú bodyt és egy rugit. Betakarom egy pléddel. Nem tudom, hogy elég-e de tulöltöztetni sem szeretném.
2011. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 23 fok van 10 hónapos:

egy ujjatlan body és egy pizsama + egy takaró. Persze éjszaka kelek hozzá betakarni.

2011. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!