Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » újszülött babátok mennyit van...

újszülött babátok mennyit van ébren? (persze azon kívül, hogy kajcsi, pelus, fürdés) Ilyenkor mit csináltok vele? Lekötitek valamivel, vagy hagyjátok és csak úgy nézelődik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én hagytam nézelődni,illetve nézelődtünk együtt a lakásban és elmeséltem neki,mit lát.
2010. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A ferjem szerint en kinoztam a babankat mar ujszulotten is :)

Mindig felvettem es enekeltem Neki :) Mindig ugyan azt.

Most 6 hetes mult es ha nyugos el kezdem neki enekelni azt a dalt es minden baja elmulik.

Mosolyog nagyokat.


Halasz Judit : Luca baba

2010. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En neha hagytam nezelodni. Vettunk egy olyan konyvet amit az ujszulottek imadnak nezegetni, feher fekete formak vannak benne es feher alapon feketevel rajzolt arcok. Par napos kora ota imadja. Annyira bamulja, hogy majd kiesik a szeme mai napig pedig lassan 8 hetes lesz. :) Ha zsimbelodott pelenkazs kozben a ferjem csak odarakta eleje a konyvet es meg sirni is elfelejtett. :)
2010. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hetes koráig én is csak hagytam nézelődni, illetve halkan dúdolgattam neki. Most már (10 hetes) sokkal több mindent lehet csinálni, már dalokat énekelek, játékokat mutogatok, de még mindig szeret csak úgy nézelődni.
2010. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!