Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is fogatlan 7...

Más babája is fogatlan 7 hónaposan?

Figyelt kérdés

7 hónaposak múltunk és még dagadva sincs az ínye,a doktornő is mondta,h még mostanában nem fog kibújni!

Kezd,azért aggasztani a dolog!


2011. nov. 17. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom még csak 6 hós, két foga van. A fiamnak 7 hósan már 6 volt. De ismerek olyan babát, akinek 1 éves korában bújt ki az első foga. Aggodalomra nincs okod, szerintem, persze nem teszi könnyebbé a hozzátáplálást, de még ez sem biztos. Szóval nyugi, majd jönnek azok a fogacskák.

2011. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lányomnak 11 hósan jött az elsö, a szoszéd kisfiunak (aki 2 héttel fiatalabb) meg 13 hósan.
2011. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vasárnap tölti be a 8. hónapját a fiam, még látszatra sincs foga.

A gyerekorvosunk megnyugtatott, hogy ő a 35 éves praxisa alatt még nem látott olyan gyereket, akinek nem jöttek ki előbb-utóbb a tejfogai.

2011. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 hét híján 9 hónapos a kislányom, és nyoma nincs fogaknak. Meg sincs duzzadva, szintén azt mondta a doki, hogy még egy jó darabig ne számítsunk rá. :)
2011. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos elmúlt a fiam, mikor az első két foga kibújt, most egy éves és mindig csak 4 van neki :), de hallottam olyat is akinek egy évesen sem volt egy sem..engem mindenki azzal vigasztalt, hogy minél később jön annál egészségesebb lesz neki..ki tudja igaz-e :) de hátha
2011. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

engem is ezzel vigasztalnak,h minél később annál jobb:-)

Na ja,de szívesen enne már olyasmit,amit mi és fogak nélkül nehezebb!:-)

2011. nov. 17. 08:40
 7/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos lesz és jele sincs a fognak.

Igen, a darabosabb kajákat nem fogadja el, teljesen pépeset eszik csak meg. Hogy a foghiány miatt? nem tudom.

2011. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jövő héten 8 hónapos lesz a babám de még nincs foga. Igaz az ő ínye már nagyon be van duzzadva.
2011. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 hónaposan jött ki az első. Most 15 hónaposak múltunk és a 12. foggal szenvedünk...
2011. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7 hónaposan én is megijedtem, hogy nincs foga a fiamnak. Majnem 8 hónapos volt, mikor kijött a felső kettő, és egy-két napra rá az alsó kettő. Most egy éves, és 11foga van. Az unokatesójának 11 hónaposan jöttek ki az első fogacskák.

Nekem is mindig azt mondta a védőnő, hogy előbb-utóbb úgyis kijönnek a fogak.

2011. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!