Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1-1,5 hónaposan tartotta a...

Ha 1-1,5 hónaposan tartotta a fejét a babám, de most 2,5 hónaposan nem, akkor elég ha többet teszem hasra?

Figyelt kérdés
Ha kézben van tartja magát szépen, már elég régen. A fejét is emelte,de 1-2 hete nem emeli ha hason van. Ha már emelte a fejét nincsenek letapadva az izmai, csak erősíteni kell ugye?
2011. nov. 16. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tedd hasra! Ez a lényeg! Ha felhívod a védőnőt, ő is ezt fogja mondani!
2011. nov. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeret hason lenni,de mindennap hasra tettem pár percre, csak aztán kezdődött a sírás és vissza fordítottam a hátára. Úgy látszik nem volt elég... De akkor nincs nagy baj ugye?
2011. nov. 16. 15:30
 3/4 Alinaaa ***** válasza:
Az enyém hason csak nyerített, már tornáztatni küldték, Ott mondták tegyen hasra, de hát napi 1-2 alkalomnál többre nem volt szívem.4 hónaposan hasra fordult és azóta úgy leskelődik mint soha:))) Addig amíg én raktam nem volt jó, csak mióta magától csinálja. Tornázni sem kell hordani. Ha tartottam a kezemben ő is szépen tartotta a fejét:))
2011. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj, dehogy van. Az én lányom sem szeretett soha hason lenni, ezért nem is nagyon tudta még tartani a fejét 2,5 hónaposan. Naponta pár percre, játékosan, egyre többet, az lett az eredménye, hogy 6 hónaposan felállt és mászik, stabilan ül. :) Folyamatosan a földön volt, és egy idő után, egyre jobban szeretett hason lenni, mert rájött, hogy akkor többet lát, mint háton.
2011. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!