Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó játék ez egy 21 hónapos...

Jó játék ez egy 21 hónapos fiúnak? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]

Tetszene ez neki? Akinek esetleg van ilyen, írna róla hogy milyen?


2011. nov. 17. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk 5 ezerért újan csak nem fischer price. 2.5 évesem nagyon szereti. Ha esetleg érdekel, megkérdezem neked, hogy van e még. Azon van lift is, csúszda is és 3 kicsi gumiszerű autó.
2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mi a 15 hós lányunknak akarunk ilyet.

szerintem nagyon jó hogy felteszi majd legurul valami, de sajna lányos verzióba ilyen nincsen, mondjuk állatokkal vagy ilyesmi.

2011. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: tudnál mutatni linket, hogy milyen a tiétek?
2011. nov. 17. 15:33
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Linket nem, mert magánszemélytől vettem, ezért írtam, ha esetleg érdekel érdeklődhetek, hogy van e még ! Mindjárt lefotózom és felteszem a képfeltöltésre! Csak még nincs kibontva, így dobozban tudom csak.
2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Még nekünk is el van dugva, majd a télapó hozza,(ezért nincs bontva sem) csak a családban már van ilyen és a fiam imád vele játszani, ezért is döntöttünk úgy, hogy kapja meg :)

3 kocsi, az összeépíthető pálya és a hozzávaló matricák.

2011. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van tavaly hozta a Jézuska 18 hónapos kisfiamnak.A mai napig szeret vele játszani.Én tavaly már szeptemberben megrendeltem ezt a játékot neki 8000ft ért.Decemberben nézem az áruház honlapját és akkor már 12000ft ért volt.Nagyon bűszke voltam magamra,hogy időben megrendeltem.
2011. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elefelejtettem írni,hogy nagyon jópofa hangokat ad ki a nagyobbik autó mikor a sofört lenyomjúk.Erős strapabiró a kisfiam valamikor rá is ül.Fisher Price minőség.
2011. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy de úgy döntöttünk hogy maradunk ennél. Utolsó válaszoló, 18 hónaposod mikor megkapta szépen játszott vele? Nem szedte szét meg dobálta stb.? Mert igazából mi ettől tartunk hogy még kicsi hozzá és elamortizálná a játékot, de írtad hogy jó minőségű és strapabíró.
2011. nov. 17. 22:18
 9/12 A kérdező kommentje:
leamortizálná :)
2011. nov. 17. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet szétszedni mivel csavarokkal kell összerakni.Kisfiam tavaly 18 honaposan karácsonyra kapta mint már írtm volt ugy ,hogy rá is ült.Erröl a játékrol semmit nem lehet letörni lerágni.Az elemeket ugy kell egymásba pattintani majd csavarozni.
2011. nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!