Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó játék ez egy 21 hónapos...

Jó játék ez egy 21 hónapos fiúnak? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]

Tetszene ez neki? Akinek esetleg van ilyen, írna róla hogy milyen?


2011. nov. 17. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én a második válaszoló vagyok.


minden és minden játékot szét tud szedni, és leamortizálni, egy ennyi idös gyerektöl nem is várható el több. söt egy 3 évestöl sem. az sem hogy 5 percnél tovább lekösse valami.


ti vagytok a szülei nektek kell megmutatni mit kell vele tenni, hogyan kell vele játszani. ha nem érdekli és el kezdi dobálni akkor egyszerüen el rakjátok és pár nap múlva elö veszitek. habár ezek a játékokat széttörni nem tudja.


egyáltalán nem kicsi ehhez a játékhoz 21 hónaposan.


ennyi erövel még 5 évesnek se vegyél ilyet.

2011. nov. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg szoktuk mutatni hogy kell játszani egy játékkal és szépen is játszik vele, amíg meg nem unja. Akkor kezd el dobálózni és akkor elszoktuk venni tőle. De ez a játék nem 2 fillér, ezért kérdeztem attól az anyukától akinek a gyerekének van. És köszönöm neki a választ hogy nem tudja szétszedni a gyerek, erre voltam kíváncsi.
2011. nov. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!