Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valakinek travel...

Van itt valakinek travel systemes babakocsija?

Figyelt kérdés
Szeretitek? Milyen tipusú? Ha a hordozóban tologatom a babát, az nem lesz neki kényelmetlen egy idő után? Télen pici babának raktok plédet a hordozóba?
2011. nov. 17. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen babakocsink, de nem a hordozóba fektettem a picit, hanem a teljesen ledönthető háttámlás sport részre. Nem ajánlják, hogy sokat legyenek a hordozóba a babák, mert nem jó a gerincüknek!
2011. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen tipusú? És hogy téliesítetted a sportrészt?
2011. nov. 17. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk concord neo van!A lányom kapta mikor fél éves volt, de akkor csak a sport résszel...Most jön a kistesója,és neki már megvettem hozzá mindent...


Én úgy tervezem ha kocsival megyünk plázába, vagy iylen max 1-1,5 órás programra, akkor úgyis hordozóban lesz a kocsiba, és akkor azzal teszem rá a vázra, de ha csak sétálni megyünk akkor a mózesbe teszem...A sportrész nála is leghamarabb fél évesen jöhet!az nekünkmár nem kgylós, szóval nem lehet vízszintes...


Én így tervezem, de ez persze nem csak rajtam múlik!

2011. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mármint hogy kagylós a sportrész...Bocsi csak elírtam :)
2011. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem emlékszem már a márkájára, mert örököltük unokatesótól és nálunk nagyon hamar tönkrement, így lecseréltem. Utána mózeskosarasat vettem. Télre bundazsákkal téliesítettem és lábzsákkal. Kb. ilyen fajta volt : [link]
2011. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos amit én kaptam babakocsi, ahhoz csak hordozó és sportrész van. Nincsen mózes, úgyhogy nem tudom még hogy fogom használni a babakocsit újszülött babámnál.
2011. nov. 17. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pliko P3 van. A hordozót csak az autóban való utazáshoz használjuk, mert van hozzá mózes.

(3 hónapos koráig egyhuzamban 30-45 percet, 3 hós kora utána pedig 1-1,5 órát lehet a baba az autós hordozóban.)

2011. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen a kocsi? második vagyok!


Mert lehet hogy tudsz hozzá külön venni mózest...Én is mindent külön vettem ...


Vagy vízszintesig lehet dönteni a sportrészt?Mert akkor az is jó?Vagy a Tied is kagylós???

2011. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt tudom mondani, hogy vegyél használtan valami olcsó mélykocsit vagy legalábbis vízszintesig dönthetőt. Vagy ha a babakocsihoz lehet venni mózest, az is jó.
2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9/9 vagyok. Közben jött egy válasz, szóval utolsó előtti vagyok. :D
2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!