Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bébiételek...

Mi a véleményetek a bébiételekről?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én javarészt megbízom "bennük".

Úgy gondolom,hogy szígorúan ellenőrzött alapanyagokból készítik,gondos körülmények között.

Szerintem változatosan lehet velük táplálni a babákat.

Szoktam házi ennivalót is adni a kislányomnak..de több az üveges bébikaja.

2011. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, nálam is ugyanez a helyzet!
2011. nov. 17. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szeretem ha S.O.S-be kell valami.(Vásárlás közben ér a kaja idő)

Egyébként én főzök.Az üveges ételt nem látom hogyan csinálják és miből.Nálam az üveges bébi étel olyan, mint nekünk a konzerv töltött káposzta.Valahogy agyban ezzel párosítom.

Arról nem is beszélve, hogy a házi koszt olcsóbb, mint az üvegesek.

2011. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 90%-ban bébikaját adok neki. Főleg a gyümölcsöket. Csakis Hipp és Kecskeméti jöhet szóba. 1 havi adagot veszek neki a gyár mintaboltjába, így olcsóbb. A gyümölcs+túrókrém meg a joghurtos gyümi nagyon bejön neki. A főziket is szeretjük, de abból néha én is főzök neki, viszont hamar kimerül az ötlettáram. Szóval a Hipp-ben és a Kecskemétiben megbízhatsz szerintem.
2011. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 8:45-el értek együtt, lehet lepontoztok, de egyrészt nem látod mit tesznek bele , másik fele meg ha megkóstolod nem olyan az íze mint amilyet otthon főzöl, eddig barackot vettem , meg a hipp-es csomagba volt banán de nem sok köze volt hozzájuk :(
2011. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem a hozzataplalast akkor uvegest vettem.Ahogy nagyobb lett-tobbet evett foztem neki,lefagyasztok kb 2heti ebedet,csak eloveszem es megfozom.

Dolgozok hetvegen olyankor parom etette uvegessel.2 hete hazajottem a munkabol a gyerek elotte evett valami sajtos tesztat.Nem tudom mi volt abba a kajaba de az egeszet kihanyta,azota penteken megfozom a szombati ebedjet.Soha tobbe uvegest.

Megjegyzem elotte soha semmi baj nem volt.

Ha nem lenne "jo" nem hiszem hogy barki is arulhatna.

2011. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!