Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam már majdnem...

13 hónapos kisfiam már majdnem 2 hete köhög és folyik az orra nagyon! Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
A doktornőnk csak orrcseppet, Mucoprontot, C-vitamint irt fel!Orrszivo porszivot is használunk, de mire kikapcsolom a gépet, megint tocsog az orra!De hát ezek nem használnak neki!Van valami ami bevált nektek?Éjjel is felébred a köhögés miatt!
2011. nov. 18. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Stodal szirup köhögésre.Homeos cucc, recept nélkül is kapható, olyan 1000 forint körül van az ára.sajnos az orr tocsogásra nekem sincs ötletem.Szívni neki rendesen, és ki fog tisztulni.
2011. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Stodal szirupot is használtuk már régebben, de az sem használt!:S
2011. nov. 18. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ambroxol szirup jobb a stodal helyett. 940ft, vény nélküli, 2.5 ml kell napi 3x. Emellett vegyél neki sinupret cseppet, ez is vény nélküli, megfázásra van, segít feloldani a váladékot és tisztítja az orrjáratot. Ezek mellé ha van otthon fenistil csepped, akkor azt is mindenképp add, 10cseppet napi 3x. Ez vényköteles, csökkenti a duzzanatot.
2011. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Ambroxol sem használt!Oké köszönöm...ezeket beszerzem!
2011. nov. 18. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem allergiás valamire?Esetleg házi porra,vagy tollpihére?Ha száraz köhögése van,akkor szerintem az orrváladék csurog le a garaton,amiatt köhög.Szerintem emiatt nem használnak a köptetők,ne is használd őket.Az orrfolyás okát kell megkeresni,megszüntetni,így a köhögés is elmúlik.Ha a Fenistil csepp magába használ(az allergiára van )akkor ez lehet a háttérbe.Figyeld meg,hogy kint a szabadba romlik vagy javul a helyzet.Jobbulást!
2011. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom!Nem száraz a köhögése, vagyis mikor milyen!Nappal nem igazán köhög, 1x-2x, inkább éjjel, de éjjel is csak 1 órát kb.de azt egyhuzamba!

Fogalmam sincs már hogy mit csináljak!Mondjuk nála mindig ilyen sokáig tart sajnos a nátha!

2011. nov. 18. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2011. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!