Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belement a szemébe a Sterimar...

Belement a szemébe a Sterimar baby! Lehet valami baj ebből?

Figyelt kérdés
Annyira ficánkolt közben, és belement a szemébe is, sírt(de most nem tudom, hogy ettől-e , mert amikor elkezdtem a "műveletet" már rögtön ordított, csak aztán ment a szemébe is...lehet vmi baja tőle? 5 hónapos
2011. nov. 18. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baja nem lesz. Még csípni sem csíp, tehát nem ettől sírt.
2011. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Sima tengervíz oldat! Nàlunk is elôfordult màr. Ne aggòdj!
2011. nov. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hűűű, na felhívtam az orvosunkat :D

Megmosolygott.:)

Azt mondta, semmi baja nem lehet tőle, de hogy megnyugodjak, ha mégis véletlenül begyulladna a szeme akkor hívjam fel és megnézi :)

2011. nov. 18. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. :)

Olyan, mint a könny. Én megnyaltam, mert anno az én lányomnak is a szemébe ment.

2011. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz semmi baja!

Az én lányom olyan szinzen ficánkol,hogy ketten sem tudjuk lefogni rendesen apával:))Rendszeresen kerül a szemébe szájába mindenhova:)))

2011. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem lesz semmi baja, egy kis sós víz!:) Az én lányomnak a só ment a szemébe (ellopta a sótartót és azzal játszott), sírt picit, de semmi baja nem lett ettől sem, pedig az töményen volt só. Pláne ha sír, rögtön ki is mosódik, szóval ne aggódj!:)
2011. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, nekünk hányszor belement a szemébe, mert hát egy pici babának mond el, hogy ne tekergesse a fejét, ne húzza el! De nem lett semmi baja. Egyszer volt begyulladva a szeme neki eddig, de nem attól, cseppentettem neki bele anyatejet, és reggelére nyoma se volt!
2011. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!