Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. vki segitsen! Náthás...

S. O. S. vki segitsen! Náthás kisfiam hogy negyedóránként fent van éjjel használtam baby luft ot (eddig jó volt) most nem, sterimar-ral fujom és szívom is neki! de 2-3 perc és megint jön! Mint a viz! Hála istennek nem lázas! Vmi jó praktika? 1 éves

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 12:43
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat az kimaradt hogy! annyira! náthás hogy negyedóránként....
2011. márc. 20. 12:43
 2/4 anonim ***** válasza:
én sinupretet adtamneki,és hársfateát itattam vele málnaszörppel.
2011. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs erre semmi igazán. kb 3 napig tart ez így, aztán egyre jobb. hiába kenem és cseppezem és fújom, az idő oldja meg igazán. szinte mindent kipróbáltam.......esetleg a nasivin baby 5 napig, napi 2-szer.

nálunk ez 2 hétig tart, mire nem kell szívnom az orrát

2011. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tudsz semmi mást tenni, csak hogy nagyon sűrűn szívod az orrát. Nálunk még rosszabb a helyzet amikor náthás a lányom, mert ő csak cumival alszik el, és ilyenkor nem tud cumizni mert nem kap levegőt. Ezért egész éjjel nem alszik.
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!