Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor már eltetted/eladtad a babajátékait? Mi az, amivel szívesen játszott ezután?

Figyelt kérdés
Nem csörgőkre gondolok,hanem ezekre a zenélő villogó kütyükre,pl. spin-dob v FP csiga,ilyesmikre.
2011. nov. 18. 12:56
 1/4 A kérdező kommentje:
A kategóriát picit eltévesztettem,de talán itt is kapok válaszokat..
2011. nov. 18. 12:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam az autókat imádja minden formában és mennyiségben,ez jött rögtön a csörgős időszak után,először baba autók,most meg már bármi jöhet.A nagylányom babázós volt,őt a formabedobók ilyesmik sosem érdekelték.Először puha testű baba,takargatta stb.Aztán meg a barbi és társai.A középső lányomat érdekelték ezek a logikai bizgentyűk a legjobban,puzzle,formabedobó,cezuza,nyomda,gyurma.Babázni pl. most kezdett 4-5 évesen és rögtön a barbival.Azt hogy mennyi idősek voltak hát pontosan nem tudom,mert ez átmenet volt egyikből a másikba,egyre kevesebbet játszott az egyikkel,többet a másikkal.Végképp talán amikor oviba mentek.A fiam még most lesz 2.
2011. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha egy gyereket már egy hétnél tovább nem érdekel valami, akkor az megy a Vaterára.

Az én lányom 10,5 hós és megfogadtam, hogy csak annyi játéka lesz amennyi kell, de csak gyűlik és gyűlik.A múltkor kiszelektáltam őket és párat fel is tettem a Vaterára(kivéve amit kölcsönkaptunk, esetleg ajándékba és kedves a szívünknek).Általában mindig van egy kedvenc (most éppen egy 12 színű puha labda)meg pár másik játék amivel játszik.Ha veszünk neki valamit, általában ott van velünk, megmutatjuk neki, bekapcsoljuk stb és ha látjuk, hogy érdekli csak akkor vesszük meg.Kinéztem neki egy hónapja valami FP kütyüt de tojt rá, így nem vettem meg, bár fájt érte a szívem de nem nekem kell vele játszani :)

Tehát olyanokat adok el amit látok, hogy már régóta nem érdekli, helyette kap újat.

10,5 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ez nem volt így korfüggő. Amire 1 hónapnál tovább rá sem nézett az ment a netre eladásra. Aztán meglepődött néha, hogy a játékát miért csomagolom, volt amikor rákérdezett. Akkor azt mondtam, hogy anyuka eladja, hogy más baba is tudjon vele játszani. Válasza jó, de ugye én kapok más ajándékot :)


De van olyan babajátéka ami még most is megvan. Fp állatos zenélős vonat, van egy húzogatós hápogós ELC kacsacsaládja, meg még pár FP játék amiket rendszeresen levesz a polcról még most is. (2,5 éves lesz karácsonykor)


Ha valamit eladtam, abból vettem neki újabbakat, korának megfelelőt. :) Pl eladtam az FP bébi hintaszékét, abból került FP járássegítő víziló, aztán azt is eladtam és most van belőle Big Bobby német hercegnős hintalova. Sorolhatnám még, de általában így csinálom.


(Az első kedvenc bébicsörgőjét kb 3 hónapja eltörte sírt is miatta, de a második kedvence el van téve, néha odaadja a játékbabájának, mert az "sír" és meg kell vigasztalni. :) )

2011. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!