Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cseréljek cumit?

Cseréljek cumit?

Figyelt kérdés
Lassan betölti a babám a 3. hónapot. Tommee Tippee cumija van, amin az áll, hogy 0-3 hóig. Akkor most cseréljek cumit, ami pl.3-6 hóig van, vagy hagyjam meg neki ezt a jelenlegit (amúgy ebből kettőt vettünk annak idején a biztonság kedvéért, az egyik még új).
2011. nov. 18. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell. Majd ha már azt látod, hogy kicsi a szájába, vagy hogy zavarja. Mi 5 hós koráig a 0-ás cumit használtuk, akkor kezdett furán kinézni a gyerek szájában :)
2011. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én amúgy is 2 havonta cserélem a cumiját, de 8 hónapos lesz lassan és még mindig a 3 hósnak valót használja, mert hiába vettem meg a nagyobbat, nem fogadja el, csak a "régi jól beváltat". :)
2011. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 2 havonta cserélem a cumiját, de mindig kornak megfelelőt adok neki. Nem véletlen szerintem, hogy méretezve van. Persze 1 hónap csúszás szerintem nem gond, de többet nem hagynék.
2011. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Most nem azért csajok,nem kötekedésből,de nem véletlen van számozva a cumi méret.Ugye a fogak növekedése miatt nem annyira jó a nem megfelelő méretű cumi.
2011. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én beszéltem már erről a védőnővel és ő azt mondta, hogy a fogszabályzós cuminál nagyon fontos a számozás, viszont a nyugi cuminál annyira nem. Ezeknél azért is vannak méretek, mert nem mindegy, mekkora felületet szopizik a baba. Nálunk csak alváshoz használja a cumit meg játszik vele, így annyira nem fontos a méret.

2011. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igy már értem:)
2011. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3 hónaposan megvettem neki a nagyobbat, és nem fogadja el. Csak a régi kell neki:)

Úgyhogy szerintem nyugodtan használjátok, ha a pici elfogadja.

2011. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én lecseréltem 3 hós korában a játszócumit,első pillanaban elfogadta.

Úgy csináltam,hogy amikor játszott mind a kettőt oda adtam,kóstolgatta pár percig aztán már benn is volt:)

De az etetőcumiban nem fogadja el a nagyobbat ,most 7 hós a kislányom de még mindig az 1-est használjuk.

Amúgy én 3 havonta cserélem újra,mert elhasználódnak.

2011. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!