Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában elvált Anyukák?...

Mostanában elvált Anyukák? Hogy és mikor viheti el az Apa a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislányom 2.5 éves másfél éve egyedűl nevelem,bírósági végzés nem volt,csak gyámügyi.Az a problémám hogy az apuka el akarja vinni hétvégére a gyereket.De én azt sem tudom,hol tartózkodik,lakik,mit csinál kivel él együtt,és igy nem merem odaadni a kislány.Úgy érzem felelőtlen lennék,és ha nem hozná vissza,hol keresném.nem bízom benne.Még nem is teljesen szobatiszta.szerintetek?Mit tegyek?
2011. nov. 18. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
3 éves korig csak a Te felügyeleted alatt látogathatja, és 3 éves kor után viheti el.
2011. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy nem engedném, hogy elvigye az apuka!!!

Nem tudsz róla semmit 1,5 éve, nem is bizol benne...

A fiam lassan 3, volt már az apjánál hétvégére, de tudom hol lakik, mit dolgozik...meg is bizom benne, igy engedtem hogy elvigye 280km-re ..másik országba!!

De rendszerint az apja jön el ...és itt vannak együtt, nálunk, itt viszi fagyizni, pizzázni, sétálni stb...

lassan én is másfél éve nevelem egyedül :)

2011. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!