Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a fene utott mostanaban...

Mi a fene utott mostanaban veletek anyukak? Divat verni a gyereket? Minden masodik kerdes errol szol!

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Ugy felhuztam magam, hogy nem neztem mit irok

utott helyett tortent akart lenni

2011. febr. 24. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig vannak felkapott témák.. Hol a Vigantol, hol a szoptatás,máskor a mit vegyek neki, hol meg épp a verés témája... Gondolom, a kérdezők egymástól veszik az ötleteket :)
2011. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, még mindig elfogadott a nevelő célzattal történő ütés.

Azt kellene tudatosítani, hogy a ráütés sem helyes. Az pedig, hogy verés, egyenesen elfogadhatatlan.

2011. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem szép dolog verni, nem is támogatom ha verik a gyereket,de az sem megoldás, ha vki magyarázkodik a gyereknek, meg egyezkedik vele, amikor már nem ért a szép szóból, egy kézre csapás, vagy fenékre ütés nagyon célszerű megoldás,persze nem erősen csak határozottan, nem lesz egyátalán lelkisérült,határozottnak kell lenni és következetesnek, ha azt mondod neki elveszem a kis vödröt ha még egyszer hozzávágod a testvéredhez, akkor el is kell venni, különben később a gyerek kiröhög
2011. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez így van. El is kell venni. De az más kategória, mint a megcsapás.

Abból csak azt tanulja, hogy ököllel lehet csak elintézni dolgokat.

2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
abból hogy nem határozott és következetes a szülő, meg magyarázkodik, és könyörög a 2éves gyerekének, azzal azt éri el, hogy a fejére nő azt hiszi bármit megtehet és már 5-6 évesen, nem tudja irányítani és kiröhögi az anyját,úgy gondolja majd bármit megtehet,úgysem lesz következménye, max meghallgatom a fél órás szövegelést miért nem jó amit csinálok,4 éves lesz a féltesóm, látom hogy mire ment az anyja ezzel a neveléssel,ha nincsenek ott a szülők és én vigyázom rá, egy angyal, mert mindig otthagytam ha a földre vágta magát a szobában és hisztizett, ha dobálta a kaját etetőszékestül beraktam a konyhaközepébe(kaja nélkül)ha fakanállal csapkodni kezdett avgy dobálózni, és hiába szóltam hogy fejezze be még jobban csináltam meg fogtam kapott egy tényleg nem erőset a kezére elvettem a fakanalat, rögtön megértette miről van szó,rám hallgat, nagyon szeret, és tisztel, pedig nem verem,de nem is így szólok hogy" na hagyd abba kérlek, na ne csináld"persze szépen kérem az elején de ha nem válik be nem könyörgöm neki, nem verekedős gyerek egyátalán, és kb 3szor kapott tőlem ilyen fegyelmezés jellegűt, kezére,fenekére sosem sírt utána, de megértette, hogy nem a bödön nyalja a micimackót
2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!