Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki szoktátok vinni a babát...

Ki szoktátok vinni a babát ilyen ködös, nyálkás időben?

Figyelt kérdés
Nemrég beszélgettem egy barátnőmmel és mondtam, hogy nemsoká megyünk sétálni, ő meg felháborodott, hogy ilyen ki akarom vinni szegény gyereket. Tényleg nem jó ilyenkor kivinni? És ha most már hetekig ilyen idő lesz? 3hónapos a kisfiam.
2011. nov. 19. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen kiviszem mindennap 2× sétálni legalább másfél - 2 órára.

Indok - bár ez senkire se tartozik, de úgyis leveszik majd itt a fejem -: 4 hónapos lányom hosszabb időt csak sétáltatás közben alszik hosszabb ideig. Itthon max 20-30 percet, ami neki nem elég, mert iszonyat nyűgös tud lenni, ha kimarad a séta.

Eddig még nem volt beteg, valószínűleg utána se lesz az.

Fel kell öltöztetni a gyereket rendesen.. ennyi.

Nem hinném, hogy valaki halt már bele a ködbe..

2011. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem is azzal van a baj, hogy milyen idő van, hanem hogy szmog riadó van, minden nap elmondják a híradóban, hogy kicsi gyerekeket ne vigyük ki. állítólag még pár napig marad a riadó fokozat :(

mi sétálni nem megyünk már napok óta, de a dolgunkat intézzük, tehát vagyunk kint, pl. megyünk a mamáékhoz, ma játszóházba megyünk...

enyém 2 éves, szerintem ha pici lenne nem mennénk ki

2011. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kicsiknek is kell a szabadban való séta, kint lét. Te sem lennél szívesen hónapokig bezárva a négy fal közé, mert kint rossz idő van. Öltöztesd jól fel, és menj ki vele egy kicsit.
2011. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló! Azért mindenütt nincs szmog riadó, 3. voltam. Bár ahol van, ott...
2011. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem tudom, hogy ki az, akinél kiverte a biztosítékot a válaszom.. de gondolom TE/TI szuper anyák, tökéletesek vagytok :)))


Ez a lényeg... puszi nektek :)

2011. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki szoktam. Tavaly is kivittem, ilyenkor ő 2hós volt, úgyhogy hordozóban sétáltunk. Most jön a saját lábán. Tegnap, hogy szmogriadó volt, nem mentünk, ma is csak egy fél óra-órára mentünk ki. De ha nem lesz szmogriadó, akkor több időre is kimegyünk, délelőtt és délután is.
2011. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi Gyulán vagyunk, itt nincs szmog! :)

Na jó, akkor egy kompromisszumos megoldás: Kiviszem de csak rövidebb időre.

Köszi a gyors válaszokat! :)

2011. nov. 19. 12:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Öltöztesd jól fel és vidd ki, neked is jót fog tenni.
2011. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. kedves 3. válaszoló, ez igaz, elnézést kérek :) én budapesti vagyok, most is alig látok ki az ablakon így elég nehéz elvonatkoztatni ;) mi külvárosi részen lakunk, ezerrel fűtenek fával a körülöttünk lakók, tényleg rossz felénk a helyzet :(
2011. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem.
2011. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!