Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád hány hónaposan...

A te babád hány hónaposan tapsolt? Az enyém 10 hós, de nem csinálja baj ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:

A 10hónapos lányom egy ideje tapsikol, ha olyan kedve van. A bátyus nagyon ritkán tapsikolt, most se szeret.

Majd fog. Nyugi. Ha nem érdekli akkor nem fogja csinálni.

2011. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10 hósan néha néha tapsikolt,aztán abbahagyta.Most 14 hós és most ha mondom neki akkor tapsol:)

Nyugi majd ha érdekesnek találja csinálni fogja.

2011. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

9hónapos volt amikor tapsolt ha mondtam neki :)

De nem baj ha nem csinálja.Nem minden babának tetszik.

2011. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8,5 hónaposan. Evés közben egyszer csak elkezdte összeütni a tenyerét, majd mondtam hogy "ügyes vagy, tapsi-tapsi" és én is csináltam, aztán azóta is csinálja. :)
2011. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd fog később.

A nagyobbik fiam 1 éves elmúlt, amikor tapsolni kezdett, a kicsi 8 hónaposan már élvezettel tapsikolt.Még a testvérek sem egyformák, amúgy semmi jelentősége, hogy mikor tanulja meg, előbb-utóbb mindent tudni fognak:)

2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam még csak most, 12 és fél hónaposan kezdett el tapsolni.

Eddig egyáltalán nem érdekelte, hiába próbáltam tanítgatni.

(Feszes izomzat miatt Dévény tornára jártunk és ebből kifolyólag olyan 2-3 havonta neurológusnál is megfordultunk. A neurológus már 8,5 hósan megkérdezte, hogy tapsol-e! Nos mondtam, hogy nem tud, de ha én összeérintem a kis kezét, akkor sem nyitja a tenyerét. Nem tetszett neki, azt mondta, hogy gyakoroltatni kell.

Azért ez már túlzás! Ja értelmileg és máshogy is teljesen ép, egészséges a kisfiam!

Majd, ha lesz kedve magától fog tapsolni a tiéd is, nem baj, ha már esetleg 1 éves is elmúlik. Nem késik le semmiről.

2011. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
AZ én lányom kb. 8-9 hónaposan tapsolt, és puszit is adott, meg integetett. Ezeket nagyjából két három hétig néha csinálta kérésre. Utána abbahagyta és 14 hónapos koráig egyáltalán nem csinálta soha, ha kértem akkor vagy meg sem hallotta, vagy rázta a fejét, hogy nem. Kb. 1 éves kor körül szokták csinálni a gyerekek, és nem a tapsolást, hanem az integetést szokták kiemelni a szakemberek, mert az kapcsolatteremtés. A tapsolásnak ilyen téren sztem nincs jelentősége.
2011. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiam 7 hónaposan tapsolt először kb. 1 hétig, majd 3 hétig egyáltalán nem csinálta. Most 8 hónaposan, ha énekelünk neki (bármit), akkor rögtön tapsol fülig érő szájjal.
2011. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 hós kisfiam sem tapsol még, nem is integet. Majd eljön mindennek az ideje.:) A nagyobbik gyermekem 12 éves, ő már 8 hósan tapsikolt, de ez ma már senkit sem érdekel...:D

Türelem!:)

2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kislányom 8 hónaposan tanult meg integetni, 9 hónaposan tapsolni, most 13 hónapos, és mindkettőt szereti csinálni.Most már csip-csip csókázik is, puszit ad, puszit dob, simogat, mutogat.

De ne aggódj ezen, minden gyerek más. Szerintem nem baj, ha még nem csinálja, nem is értem, miért kell ezt tudniuk.Majd tapsol, ha akar.:))Nincs kőbe vésve, hogy mikor tanulják meg ezeket, valószínűleg egyszerűen nem érdekli.És ilyenkor felmerül bennem, hogy mi van, ha nem tapsol? Tapsolhat még eleget ha felnőtt lesz, és színházba jár:))

2011. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!