Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Takarítónőt, bejárónőt igénybe...

Takarítónőt, bejárónőt igénybe vevő anyukák? Hogyan működik nálatok? Miket bíztok rá, mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
A mindennapi teendőket végzi el, vagy nagytakarításkor segít be? Konkrét példákat szeretnék, hogy miket bíztok rá. Mennyi időt tölt nálatok? Az általad vásárolt tisztítószereket használja, vagy van, ahol viszi magával?
2011. nov. 23. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Jajj h oda ne rohanjak egyeseknek micsoda problémáik vannak...
2011. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két hetenként jön, akkor megcsinálja a nagyobb dolgokat, a fürdőszobát, a konyhát, letörölget, alaposan felporszívózik, és néha ablakot is pucol. Kb 3-4 órát van itt, és 5000 Ft-ot kap. Ez elég, ami a kettő között van, azt én meg tudom csinálni, de nekem ez nagyon nagy segítség, csak nem reklámozom, mert megkapom, hogy könnyű nekem.. Mindig felajánlja, hogy vasal is, de azt még nem bíztam rá, esetleg ha már visszemegyek dolgozni. Én veszem a tisztítószereket.
2011. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon örülök a válaszodnak, valami ilyenre gondoltam én is. :)

2011. nov. 23. 13:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk heti 1 alkalommal jön, óránként 1000 Ft-ért. Általában 5-6 órát tölt itt. Kitakarít, ha aktuális ablakot mos. Így nekem már takarítanom nem kell, szépen alaposan megcsinálja. Nagyon jól bánik a gyerekekkel, így néha arra is megkérem, hogy vigyázzon a gyerekeimre, ha nekem vmit el kell intézni. Akkor is óránként 1000 Ft-ot kér.
2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
hetente egyszer jön, 1000 Ft-ot kér óránkét, 3 órát van itt, 60 nm a lakásunk. Ezalatt kitakarítja az egészet, portörlés, porszívózás, felmosás, fürdőszoba, konyha letörölgetése, de bármit megcsinál amit kérek, ablakpucolás stb. max egy órával tovább marad. Az én takarítószereimet használja, nekem fontos hogy minőségi padlóápolót használjon pl. emellet én is takarítok, mert gyorsan koszosodik a lakás, de így sokkal könnyebb két kicsi gyerek mellett.
2011. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!
2011. nov. 23. 16:20
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért vannak kényelmes anyukák! Mondjuk, ha én takarítónőt hívnék akkor a portörlést és a vasalást bíznám rá! Az biztos!
2011. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én hozzám minden nap jön a takarítónő.megegyeztem vele hogy havi 50000Ft kap.mindent megcsinál,ha kell még bevásárol is elmegy.
2012. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!