Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babám felült a szőnyegen...

7 hós babám felült a szőnyegen majd ültéből hátraborúlva eldőlt jó nagyott koppnva a fejével a parketta+szőnyegen. Ennek milyen hatása lehet, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hány, bágyadt, aluszékony, megváltozik a viselkedése, akkor orvos.

De hidd el nekem,semmi baja nem lesz .)

2011. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, milyen hatása van, azonkívül, hogy utána ordít. Nyilván fájdalom:) Egybként ez nálunk mindennapos.
2011. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

mindennapos?????? én meg már majdnem mentőt hívtam

frászt kaptam

pedig ott ültem vele szemben, pillanatok alatt történt

2011. nov. 23. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nyugodj meg, igen, mindennapos.


Majd amikor elindul, és fél percenként vágódik el, mert biztos már benne, h tud kapaszkodás nélkül menni, pedig mégsem, na akkor gondolj majd erre a kérdésedre:)


Semmi baja nem lesz, nagyon ritka, h a babák megsérülnek ilyenkor, nálunk volt két szájelharapás, pár vérző térd, de kb ennyi.


Annyira rugalmasak ők, a fiam 2 éves volt, amikor ksmotorral!!! lement 4 lépcsőt a ház előtt, míg egy pillanatra elfordultam, h rendesen behúztam-e a bejárati ajtót.

Barátnőm a lépcső aljánál állt, elkapni nem tudta, csak végig nézte a dolgot.

Semmi baja nem lett a fiamnak, hál istennek! Bár akkor én is sírtam az ijedtségtől.

Volt egy másik is, a szintén kismotor, a folyosón száguldozott vele, mondtam, h óvatosan kicsim, mert nekimész valaminek, a következő pillanatban befejelte a gázórát.

Akkorát csattant, h én tényleg azt hittem, h szétcsapta a fejét, de egy kicsi puklival megúszta. Meg persze hozzá a fél órás üvöltés. Azt kell iylenkor figyelni, h felsír-e azonnal, ha nincs eszméletvesztés, tehát mindjárt üvölt, akkor nagy baj nem nagyon lehet.

2011. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, tényleg mindennapos, ráadásul nálunk szőnyeg is csak kis részen van. Mégsem lett semmi baj, még állva is volt hogy koppanósat esett, hiába védsz ki 20-at, 21-edjére megesik....

Ha komolyabbat esik (ágyról, lendületből, stb), akkor amiket eddig írtak plusz hányás utalhat agyrázkódásra.

2011. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!