Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos fiúnak és 7 éves...

18 hónapos fiúnak és 7 éves lánynak karácsonyra milyen ajándékot vigyünk?

Figyelt kérdés
max. 10.000 -ért a két gyerkőcnek
2011. nov. 24. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

a 7 éves írjon a mikulásnak/angyalkának... listát arról amit szeretne és abból válasszatok ki 1-2 ajándékot.

a picinek meg olyat ami még nincs...hintaló, legó, kismotor, vonat...

2011. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nehéz mindkettőnek,mert iszonyat sok játékuk van. Gyakran járnak külföldre a szülők munka miatt,így mindíg kapnak valami játékot hazaérkezéskor.

Nem egyszerű olyat találni ami még nincs. Amiket a kicsinek írtál az már mind van:(

A lány írt levelet,de abban 20. ezer alatt nem volt semmi:(

Főleg chichi love-os dolgog.

2011. nov. 24. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:

amit az én kisfiam kap, ő is 1,5 éves: lego duplo, kiskonyha (imád keverni, kavarni

), szeletelhető gyümölcs(ehhez van fa kés, persze életlen) a gyümölcsöket tépőzár tartja össze, és neki kell szétvágni. Szuper szerintem. munkagép mániás, így kap egy markolót, könyveket, kap egy olyan kockát aminek minden oladlán van valami játék(vonalvazatő, abakusz, formabedobó, meg még 2 játék)illetve kap egy horgásztó nevezetű játékot amibe a halakon mágnes van, és van hozzá pecabot, és ki kell halászni(barátnőméknél nagy sláger ez).

Amikel most játszik (ezekmár megvannak): fp zebrát imádja, tanulókutya, autószimulátor, építőkocka, vannak kis állatai azokat rakosgatja., és a könyv azokat imádja a legjobban. golyópálya.

barátnőm kisfiának, ő 8 éves társasjátékot vettem. szerintem a kislánynak valami ékszerkészítő szett jó lenne, például tud magának karkötőt, nyakláncot csinálni.vagy valami komolyabb puzzle.

2011. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ez a horgásztó.


ezen az oldalon vannak fagyöngyök ékszereknek, illetve a kislánynak tudsz venni fehér perselyt, amihez adsz neki esetleg festéket(hobbiboltbol), és ő meg tudja magának csinálni.

2011. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jó az oldal amit küldtél!


Láttam is már pár jó dolgot!

2011. nov. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!