Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára nyitva hagyjátok...

Éjszakára nyitva hagyjátok résnyire az ablakot fél éves babánál? Vagy még korai?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos a kisfiam, de becsukjuk, mivel nem takarózik be.
2009. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi nyitva hagytuk eddig, most, ha jobban lehűl, akkor be fogjuk csukni.Ő hálózsákban (vékony) alszik, és magán hagyja a takarót. 9.5 hónapos
2009. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 4 hónapos és résnyire nyitva az ablak éjszaka.Nagyon jól alszik!!!

(persze hűvösebb éjszaka bezárom)

2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom még nyitva az ablakot. A hálószoba ajtot viszont igen és igy is jár a levegő.
2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
éjszakára még nem mert nem tudom mennyire hül le a levegő ha elalszok.Még változo a levegö hömérséglete. De este sokáig ki van nyitva én még ugyan ugy hállozsákba altatóm mint télen. Igaz tegnap meg ma is már melegszik a lakás levegöje.
2009. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a fürdöszoba ablakbol jönn a szobákba a friss levegö
2009. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ma éjjel nyitva hagytuk és szuperül aludt! egyszer kelt csak fel,pedig háromszor szokott :)
2009. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mi vettünk levegőtisztítót, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ma hagytam először egész éjszaka bekapcsolva a hálóban (mert mintha hűvösebb lenne a levegő tőle) de mindhárman nagyon jól aludtunk és kipihenten ébredtünk. csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem olyan kis beruházás, de nagyon megéri (de csak a rendes, nagy teljesítmányű levegőtisztítók)!
2009. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!