Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozót ajánlanátok...

Milyen hordozót ajánlanátok újszülött baba hordozásához? (kendőn kívül)

Figyelt kérdés

Hordozókendőt már próbáltam előző gyermekemnél, soha nem tudtam rendesen használni. Olyanra gondoltam, amit pár pillanat alatt fel tudok venni, beletenni a picit. Igazából nem órákig tartó cipelésre kell, hanem leugrani a kisboltba, vagy a nagyobbik gyermekért átugrani a suliba.

Babaslinget vagy Premaxx kengurut esetleg használt valaki? Ezek tűnnek most szimpatikusnak.


2009. aug. 10. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babácskád?
2009. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Újszülöttkortól kenguruk közül csak a babybjörnről tudom hogy szabad. Ismerős használta, nekik bevált, csak borzasztó drága.
2009. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Chicco-t használok . Nekem bevált és azt újszülött kortól lehet használni.
2009. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk is chicco van. nagyon jó!
2009. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kendőt nem kell mindig újra kötözni. Elég egyszer jól beállítani a hosszát, és utána csak 1 pillanat felvenni. Én sosem kötözöm újra, és szerintem az a legkényelmesebb, meg sokáig jó is neki.
2009. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!