Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes fiam nem evett 5...

A 6 hetes fiam nem evett 5 órája! Hosszas unszolásra elaludt 1 órakor, tehát 3 órája alszik. Az éjjel egyébként nagyon nyűgös volt, keveset aludt. Felkeltsem vagy ne?

Figyelt kérdés
Hagyjam aludni, mert most pótolja az elmaradtakat? Ettől még van esélyem arra, hogy éjjel alszik?( és talán akkor én is tudok valamennyit...)
2009. máj. 12. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordult ilyesmi, mikor már oda jutottam, hogy na akkor felkeltem akkor magától felébredt.Szerintem várje még egy kicsit mondjuk fél-egy órát és ha addig sem ébred, keltsd,egyébként kajában be fogja pótolni.Hogy éjjel alszik e azt nem tudom, de nálunk is a rossz éjjel után jó szokott következni...Hátha nálatok is...
2009. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad aludni, majd ha éhes,felébred.Az én babám is ha alszik (8 hetes) egész nap evések után 1-2 órát,akkor is alszik éjjel.Ja, és szél van,lehet hogy zavarja!
2009. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én babám is hat hetes és mióta ez a meleg van, nem nagyon van kedve enni, úgy kell tukmálni, de akkor is pár perc után elalszik a cicin

nekem se akart éjszaka aludni

én hagyom aludni, ha éhes lesz, felébred, - hiába is ébresztettem fél órával ezelőtt enni, ugyanúgy nem evett csak pár kortyot és visszaaludt

2009. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most már 6 órája nem evett és 4 órája alszik:)Ez az eddigi rekord.

Behoztam a levegőről, hátha felébred, de semmi...

2009. máj. 12. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Vedonom azt mondta 4,5 kg feletti babak nyugodtan alhatnak 5-7 orat egyhuzamban,kajat utana bepotoljak.
2009. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utolsó válaszolónak: hogyan kell érteni, hogy bepótolják? egyszerre esznek sokat, vagy rövid időn belül ismét megéheznek?

2009. máj. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!