Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme ilyen játékot...

Van értelme ilyen játékot venni? Szeretik az egy év körüli babák?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 25. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most másfél évesemnek vettem ilyesmit,az enyémet 1 évesen még nem érdekelte volna...
2011. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem az egy éves lányomnak:


[link]


Szereti, mutattam neki, hogy hogy kell megetetni a golyókkal a krokodilt, azóta ő is csinálja. :-) Szoktuk tologatni is, nagyon jól gurul.

2011. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésedre fogok válaszolni, bocsika

Nem ismertem az oldalt, ezért szétnéztem, látva a játékokat sztem ha vásroslz is, nézz szét a fakopáncs oldalán, vagy ctf-es játékokat is nézdd meg, nagyrészük ugyanaz,csak a msáik két helyen olcsóbban.

2011. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is bocsi az offért.

Kedves második! Hol vetted ezt a krokodilos golyóvezetőt? Olyan jópofa :)

2011. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebay-en vettem 0.99 fontért, szállítással együtt kb egy ezresbe került átszámítva. Majdnem minden játékot így veszek használtan, eddig még mind megérkezett és teljesen jó állapotban vannak.


Sajnos most úgy látom csak újonnan van fent, de akkor attól már olcsóbb az amazonról rendelni (nem tudom viszont, hogy mennyiért szállítanak Mo-ra, de szállítanak).:


[link]


[link]

2011. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém 9 hónaposan kapott hasonlót. Az Ikeában vettük neki, nagyszülőktől kapta a névnapjára. Megmutattam neki mit kell csinálni, és már 2. alkalomra profin húzogatta a formákat. Elég sokáig el tud játszani vele. Van, hogy csak rángatja, ill. megpróbálja a formákat a szájába venni. A kézügyességet, és a szem-kéz koordinációt jól fejleszti. Én látom a babámon. Most 11 hós.

2011. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infókat :)
2011. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!